Sukelduge uue vannitoa kavandamisse

1. Piiritlege eelarve

Ei ole vahet, kas renoveerite vannituba või ehitate uue vannitoa nullist alates – me soovitame varakult välja mõelda, kui palju olete valmis kulutama, lihtsalt hinnanguliselt. See aitab teil tähtsuse järjekorda seada, mida uue vannitoa jaoks tegelikult oluliseks peate. Ja see aitab teil suunata vannitoakujunduse, mööbli, seadmete ja funktsioonide otsuseid:kas teha ruumi vanni jaoks (kui eelarve lubab) või piirduda dušiga jne.

2. Kavandage vannitoapaigutus

Joonistage oma uue vannitoa paigutus paberile. Enne suuremate asjade (vann, valamu) paigutamist märkige uste ja akende asukoht. Proovige paigutada neid erinevatesse ruumi nurkadesse või vastaspoolele, lihtsalt ettekujutuse saamiseks, kuidas ruum võiks välja näha.

Duši ja WC-poti asukoha määrab tavaliselt olemasolev torustik. (Kui torude asukohta ei ole vaja muuta, maksavad torutööd vähem.) Teil on siiski vabadus otsustada, kus ülejäänud asjad paiknema peaksid.

3. Otsustage vannitoa stiil

Alustage elustiiliajakirjadest ja vannitoakujunduse blogidest selliste piltide kogumisega, mis pilku püüavad ja kujutlusvõimet haaravad. Uurige neid pilte, selgitage enda jaoks välja, mis nimelt teile neis meeldib. Kas teid köidab seinte värvus, hubane valgus või trendikad materjalid?

Looge Printerestis oma meeleolupaneel, kus saate lemmikpilte teemade kaupa koguda. Kas teile meeldib tööstuslik ilme? Looge selle kohta meeleolupaneel. Mõtlete minimalistlikust Põhjamaisest stiilist? Looge selle idee ümber meeleolupaneel. Jagage seda oma pereliikmetega, et neilt ideesid saada. Jääge truuks iseendale ja oma sisemise disaineri ideedele.

Nüüd, kui olete otsustanud ehitada uue vannitoa või renoveerida olemasoleva, on hea järgida hästi kokkupandud kava:valige esmalt õige koht ja piiritlege eelarve, seejärel kaevuge üksikasjadesse ning tundke ruumi kaunistamisel rõõmu oma valitud vannitoakujunduse stiili järgimisest.

Neli lihtsat sammu unistuste vannitoani jõudmiseks

Vannitoa renoveerimise projekt hõlmab nii palju asju. Kui te ei ole spetsialist või ei ole seda protsessi juba paar korda läbi teinud, võivad kõik tegevused, valikud ja otsused tunduda ületamatud. Kuid õige kavandamise korral võib vannitoaprojekt olla lõbus, loominguline ja rahuldustpakkuv kogemus alates kõige rohkem meeldiva vannitoakujunduse leidmisest kuni vannitoapaigutuse ja kogu mööbli ja kõigi nende detailikeste valimiseni, mis muudavad teie uue vannitoa ainulaadseks.

Vaatame, kuidas alustada: