Kuulumine Geberiti kontserni

Ifö on koos paljude muude kaubamärkidega osa Šveitsi kontsernist Geberit. Meie eesmärk on olla kõigis oma tegevustes tipptasemel.

Praegu tegutseme peaaegu 50 riigis üle maailma ja meie meeskonnas on umbes 12 000 pühendunud töötajat.

Oleme ettevõte, kus on palju väga erinevate annete ja oskustega töötajaid: aastakümnetepikkuse töökogemusega spetsialiste, nõudlikke ja innustavaid juhte, koolilõpetajaid, kes on äsja karjääri alustanud, noori innukaid õpipoisse ja andekaid praktikante, kellest ühel päeval saavad meie töötajad ja juhid. Meie jaoks on nad kõik ühtviisi väärtuslikud.

Lugege täpsemalt Geberiti piirkondlikult veebilehelt.

Saage tuttavaks mõne meie töötajaga

Klienditugi
Klienditoe meeskonna töö on vastata kõigile küsimustele, mida oleme saanud nii klientidelt kui ka torulukkseppadelt, hulgimüüjatelt, projekteerijatelt, arhitektidelt ja teistelt professionaalidelt, kes soovivad midagi meie toodete kohta teada saada, vajavad varuosi, soovivad abi õige toote valimisel või paigaldamisel. Ei tule ette kaht sarnast tööpäeva ning paljude erinevate inimestega rääkimine pakub vaheldust.

Tootearendus
Tootearendus on küll väärt ettevõtmine, kuid sageli inimesed isegi ei märka meie tehtud muudatusi, mis võivad olla varjatud ohutusseadised, keraamika parem läige või väike muudatus, mis võimaldab toodet kergemini paigaldada. Mõistagi on meil kogu aeg mõttes uued funktsioonid ja lahendused, kuigi enamik inimesi ilmselt ei suudaks uskudagi, et WC-potti on võimalik nii palju uuendada.

Turundus
Paljud arvavad, et turundus seisneb reklaamis, kuid tegelikult teeme märksa enam kui üksnes reklaamitööd. Rohkelt aega kulub seminaride, uudiskirjade, veebilehtede, messide, müüki toetavate ettekannete ja brošüüride ettevalmistamiseks. Kuid loomulikult teeme ka trüki- ja veebireklaame, pöörame tähelepanu sellele, kuidas me veebi otsingumootorites kajastume ning veel palju muudki.


Tootmine
Igapäevane töö tehases on tagada, et kõik toimiks sujuvalt ja et kogu meie tehnoloogia oleks ajakohane. Samuti püüame täiustada tootmisvoogu. Tänapäeval teevad suurema osa raskest tööst ära robotid ning meie kanda on palju katsetamist ja kontrollimist tagamaks, et tehasest väljuks ainult veatu toodang.

Müügitöö
Müügivaldkonnas töötamine tähendab, et iga päev tuleb kohtuda paljude inimestega tagamaks, et professionaalid oleksid kursis uute toodetega ja meie eelistega konkurentide ees. Korraldame regulaarselt koolitusi torulukkseppadele ja teistele professionaalidest klientidele, kes peavad meie tootelahendusi üksikasjalikult tundma. Geberiti suur tootevalik hõlmab kogu vannitoasisustust – alati on, mida tutvustada.