MEIE DISAIN

Meie vaatepunktist peab disain eelkõige tagama funktsionaalsuse. Meie tooted on loodud andma lisaväärtust ja muutma teie elu lihtsamaks. Ometi peame ka disaini väga oluliseks. Me lihtsalt oleme seisukohal, et ilma funktsionaalsuseta ei ole disain üksi kuigi palju väärt.

Enim on meid mõjutanud Skandinaavia päritolu. See on koht, kus oleme vannitoatooteid valmistanud enam kui 80 aastat, see on koht, kus elame ja kus on enamik meie kliente. Skandinaavia on meie lihtsuse, funktsionaalsuse ja puhta, ajatu disaini allikas.

Knud Holscher
Meie peadisainer Knud Holscher ja tema meeskond on töötanud meie toodete kallal viimased 30 aastat. Holscher on disaininud Ifö Aqua, Ifö Ceranova, Ifö Cera, Ifö Signi, Ifö Sense’i (esimese osa) ja Ifö Space 2000. Tema uusim loominguline saavutus on Ifö Inspira.

Praegu on Holscher üks Skandinaavia mõjukaimaid disainereid. Ta alustas oma karjääri Arne Jacobseni juures ja alates 1971. aastast on tal olnud oma disainistuudio, algselt KHR Architectsi osana. Paljud tema tööd on saanud üle maailma tuntud disainiklassikaks ja tema tegevus Taani disainimaastikul on olnud väga mõjukas. Viimase 40 aasta jooksul on Holscheri stuudiot tunnustatud enam kui 70 auhinnaga ja sellest on saanud üks Skandinaavia hinnatuimaid disainiagentuure.

Red Dot Design Award

Meie WC-üksus Ifö Sign Art, mille on loonud Holscher, on pälvinud rahvusvahelise Red Dot Design Awardi. Disain on tüüpiliselt Skandinaavia, puhtad ja lihtsad kujundid.