Uuenduslikkus

Kõik sobib kokku. Kõik on läbi mõeldud

Innovatsioon ei pruugi olla ilmne kohe esimesel pilgul. Võib-olla ei märka te seda ka toote esmakordsel kasutamisel. Aga oodake umbes viisteist aastat. Siis oskate oma valikut tõeliselt hinnata, sest teil on vaikselt sulguva kaane ja sileda pinnaga veesäästlik WC-pott, mida on lihtne puhastada, niiskuskindel vannitoamööbel, karastatud klaasist dušiseinad ja endiselt säravvalge glasuuriga kraanikauss.

 

Meie jaoks tähendab innovatsioon eelkõige uuenduslike vannitubade loomist, mis muudavad teie elu lihtsamaks. Vannituba peab olema lihtne paigaldada, disain ja funktsioonid peavad suurepäraselt kokku sobima, see peab kaua vastu pidama ja olema kergesti puhastatav. Puhastamine on meie jaoks väga oluline. Keegi ei taha sellele kulutada rohkem aega, kui tingimata vaja. Vaadake mõningaid meie uusimaid lahendusi allpool. Need muudavad teie elu lihtsamaks praegu ja ka kümne aasta pärast.

Ifö Rimfree®
Kõik Ifö uusimad WC-potid on Rimfree® lahendusega: traditsiooniline loputusserv puudub täiesti – pole kohta, kuhu mustus ega bakterid saaksid kinnituda ja puhastamine on palju lihtsam. Vaadake videot.

Ifö Cleani glasuur
Glasuur Ifö Clean vähendab mustuse kogunemist WC-pottide ja kraanikausside pinnale. See ulatub sügavamale, sinnagi, kuhu silm ei ulata. Näiteks WC-poti äravoolutorusse, poti serva alla ja kraanikausi ülevooluava taha. Glasuur Ifö Clean muudab vannitoa puhtana hoidmise lihtsaks.

Kiirvabastus ja sujuv sulgumine
Kiirvabastuse ja sujuva sulgumisega hinged on väga mugavad. Vannitoa puhastamisel saab sujuvalt sulguva prill-laua ja WC-poti kaane hõlpsasti poti küljest eemaldada. Vaadake videot.

Ifö loputusvee värskenduspulk Fresh WC
Integreeritud Fresh WC lisab iga loputuse ajal veele automaatselt paraja koguse värskendit. Lihtsalt asetage pulk loputuskasti, kus see ei ohusta kedagi. Sobib ideaalselt, kui kodus on väikelapsed, kelle näpud kibelevad kõike surkima. Loputusvee värskenduspulk Fresh WC on saadaval kõigi meie uusimate mudelite jaoks. Vaadake videot.

Ifö Sensor
Andur võimaldab loputuse käivitada nuppu vajutamata. Kui soovite suuremat loputust, liigutage kätt aeglaselt anduri ees. Kui aga soovite väiksemat loputust, siis viibake käega kiiresti. See funktsioon on valikvarustuses. Vaadake videot.