Duši valimine

Parim on päeva alustada kümblusega duši all. See on ka suurepärane viis päeva lõpetuseks. Valida tasub selline dušš, mis vastab teie nõudmistele ka tulevikus. Soovitame valida suurima mudeli, mis teie vannituppa mahub.

Dušinurk

Dušinurka on lihtsam paigaldada kui dušikabiini. Fikseeritud põrandaprofiil ei lase veel mööda vannituba laiali valguda. Sellele aitavad kaasa ka kaks ust. Uksi saab liigutada kahes suunas, seega saate need eest ära lükata, kui dušši parasjagu ei kasutata. Mudeli Ifö Solid juurde kuulub ka dušialus, mis võimaldab vannitoa põranda kuivana hoida.

Kui teil on väike vannituba või mitme dušiga suurem kodune spaa, on soovitatav kasutada dušiust. Saate valida kokkupööratava ukse, liugukse või fikseeritud profiilidega ukse. Kui teie vannitoas on sobiva suurusega nišš, võiksite kaaluda sinna nišiuksega dušilahendust. See annab vannioale stiilse välimuse ja tagab optimaalse ruumikasutuse. Väikese vannitoa jaoks aga sobib kõige paremini hoopis dušisein. See on kergeim lahendus ja selle saab hõlpsasti eest ära pöörata, kui dušši ei kasutata. Kui otsustate dušinurga, dušiukse või dušiseina kasuks, veenduge, et põranda kalle on vee äravoolamiseks piisav.

Dušikabiin
Dušikabiinil on neli seina, liuguks, termostaadiga kraan, dušikomplekt ja alus. Veekindluse mõttes on see just kindlaim valik. Dušikabiin väldib vee pritsimise seintele. Nii jääb põrand kenasti kuivaks ja teil ei tarvitse libisemist karta. Üldmulje on esteetiline, sest kõik torud on varjatud. Pakume mitmesuguse kuju ja suurusega dušikabiine, kindlasti leiate hõlpsasti just teie vajadustele vastava mudeli. Neid on lihtne paigaldada ka kaldega põrandale, sest jalad on reguleeritavad.

A) Dušisein
+ Suurepärane lahendus väiksema vannitoa jaoks.
+ Saadaval on nii fikseeritud kui ka pööratavad dušiseinad.
+ Sobib kõikidesse vannitubadesse olenemata suurusest.
+ Lihtne ühendada dušikardina toru ja tugijalgadega.
- Vesi võib pritsida vannituppa.

B) Dušiuks
+ Kaitseb vannituba pritsmete eest.
+ Valida saab liuguste ja pööratavate uste vahel.
+ Saadaval mitmes erinevas laiuses.
+ Määrake kindlaks dušiala sügavus.
- Ei sobi kõikidesse vannitubadesse.

C) ja D) Dušinurk

+ Saadaval erineva kujuga ja mitmes suuruses. Põrandaprofiiliga variant suurendab veekindlust. Põrandaprofiilita variant on ruumikam. Uksed saab vajaduse korral kokku pöörata.
+ Kaitseb vannituba pritsmete eest.
+ Mõnele mudelile saab lisada dušialuse.
+ Põrandaliistuta mudel sobib ka liikumispuudega inimesele.
- Ei kaitse pritsmete eest kõiki vannitoa seinu.

E) Dušikabiin

+ Tänu alusele ja neljale seinale täiesti veekindel.
+ Kaitseb vannituba pritsmete eest.
+ Hoiab vannitoa kuivana.
+ Elegantne terviklahendus komplekti kuuluvate segistitega.
+ Saadaval erinevates suurustes.
- Võtab enda alla mõnevõrra rohkem ruumi kui dušisein või dušinurk.
- Vajab natuke rohkem puhastamist.