WC-poti valimine

Uut WC-potti ostes pidage meeles, et seda kasutatakse palju kordi väga pika aja jooksul. See tähendab, et pott peab olema elegantne, praktiline ja vastupidav. WC-pott on ese, mis väärib erilist tähelepanu. Valige õige mudel ja lisage elegantne WC-poti kaas, et muuta tualettruum meeldivaks nii endale kui ka külalistele.

Vana WC-potti uue vastu välja vahetades peate selle kohandama olemasoleva torustikuga. Vana, põrandale paigaldatav WC-pott on mõistlik välja vahetada sellise mudeli vastu, millel on laiem jalaosa. Nii saab varjata vanu poldiauke. Kui ehitate täiesti uut vannituba, on valikuid mõistagi palju rohkem.

Kas paigaldada põrandale või seinale?

On aeg valida klassikalise, põrandale paigaldatava ning kompaktse ja stiilse, seinale paigaldatava mudeli vahel. Meil on lai valik moodsaid põrandale paigaldatavaid mudeleid. WC-poti kaanega saate lisada värvi, stiili ja isikupära.

Viimasel ajal on seinale paigaldatavad mudelid muutunud üha menukamaks. Vaba ruum WC-poti all võimaldab vannituba kergemini puhastada. Seinale paigaldatav mudel on sama kindel kui põrandale paigaldatav mudel, sel on lihtsalt teistsugused eelised.

Erinevad suurused

Toodame erineva suurusega WC-potte. Pikematel ja eakamatel inimestel soovitame valida mõne kõrgema mudeli. Mugavuse tagamiseks veenduge, et WC-poti mõlemale küljele jääb piisavalt vaba ruumi. Minimaalne laius on umbes 80 cm. Äravoolulahendus sõltub konkreetsest paigalduskohast. Variante on palju, nii saate valida oma WC-sse just teile sobivad funktsioonid. Lugege Rimfree©, Fresh WC loputusvee värskenduspulkade ning kõigi muude lahenduste ja uuenduste kohta siit.

Kvaliteedimärgis Nordic Quality

Kõik meie WC-potid on saanud kvaliteedimärgise Nordic Quality ja CE-märgise. Kui ostate Ifö WC-poti, on alati tagatud parim võimalik kvaliteet. Need märgised tähendavad ka seda, et pakume varuosi ning meie partnerid tagavad kiire ja tõhusa remonditeenuse. Tagame varuosade laovaru vähemalt kümneks aastaks pärast toote tootmise lõpetamist.

Vähem loputusvett

Meie WC-pottidele on iseloomulik tõhus loputussüsteem, mis kulutab vähem vett. Tavaliseks loputuseks ei kulu rohkem kui 4 liitrit vett. Poole veehulgaga loputuse korral (kahesüsteemse loputusega mudelitel), kulub vett aga palju vähem. Sel juhul on standardne veekogus umbes 2 liitrit. Veekogust saate ise muuta nii, et loputamine toimub 6 ja 3 liitriga.

Lisavarustus

Mudelist olenevalt saate vähese vaevaga WC-potti mitmeti kohandada. Tugiraamid ja automaatne loputus on kaks näidet muudatustest, mida saate teha.