Ifö esitleb lihtsasti puhastatavate Rimfree® WC-pottide uut põlvkonda

Lisage oma nädalavahetustesse vabadust

Kas teile tundub, et nädalavahetus on täis koristamist ja puhastamist, et tegemata tööde järg ei taha lõppeda? On aeg vähendada WC koristamise koormat ja nautida vabamat nädalavahetust, sest teil on Rimfree®. Rimfree® on Ifö lihtsasti puhastatavate WC-pottide uus põlvkond. Loputusserva taha ei saa enam koguneda mustus ega bakterid, sest loputusserva ei olegi. Nüüd on puhastamine lihtsam, kui kunagi varem. Koristamisele kulunud aja saate kasutada enda jaoks.

Loputusservata. Järeleandmisteta

Meie Ifös teame, et WC-poti valiku otsustavad sageli funktsioonid või disain. Rimfree®-ga võidate nii funktsioonides kui disainis, sest see WC-pott on suurepäraste kasutusomadustega ja saadaval väga erinevates stiilides. Rimfree® kasutamisel on vaja vähem vett, selle puhastamisele kulub vähem aega ja kangeid puhastusaineid, nii aitab see ka keskkonda kaitsta. Ja seejuures – ei mingeid järeleandmisi puhtuses.

Hügieenilisuse uus tase

Tavaliste loputusservaga WC-pottide puhastamine on tülikas. Rimfree® pakub tõhusa lahenduse, sest mustusel ega bakteritel ei ole kohta, kus end varjata. Rimfree® uuenduslik konstruktsioon ja loputus loovad WC hügieenilisuse täiesti uue taseme. Puhastamine on tegelikult lihtne ja kiire: piisab vaid kärmelt lapiga üle tõmbamisest.

Täiustage oma vannituba

Ifö lihtsasti puhastatavad Rimfree® WC-potid pakuvad rohkem kui puhta ja rohelise maailma eeliseid. Ainulaadsete stiilide lai valik võimaldab leida sobiva toote vannitoa iga disainilahenduse jaoks. Otsite seina- või põrandamudelit, modernset, ümarat, voolujoonelist või nelinurkset – Rimfree® valikust leiate just täpselt sobiva mudeli.