Vannitoamööbel Ifö Sense Art

Ifö Sense Art on moodne ja ajatu ning sobib igasse vannituppa. See on meie kõige paindlikum mööbliseeria suure hulga värvitoonide, käepidemete, laiuste ja sügavustega. Kõik on lihtsa ja kauni disainiga ning selgete joontega.

Ifö Sense Art on saadaval viie tagasihoidliku värvitooniga alates valgest ja laavahallist kesköösinise ja erinevate puiduimitatsioonideni, nt tamm ja pähkel. Suure käepidemete valikuga Ifö Sense Art pakub veelgi rohkem disainivõimalusi. Kui eelistate lihtsat ja voolujoonelist välimust, võite valida vajutusega avatava variandi – sahtlit või ust tuleb avamiseks lihtsalt kergelt puudutada. Nüüd saate mööbli kohandada sobivaks vannitoa vajaduste ja enda stiiliga – valikud pole kunagi olnud nii suured.

Täielik funktsionaalsus on sujuvalt sulguvad sahtlid

Loomulikult on Ifö Sense Arti mööblil ka sujuvalt sulguvad sahtlid, mis tekitavad vannitoas summutatud heli. Kõik kapid on niiskust hülgava pinnaga ja sobivad märga vannitoakeskkonda eriti hästi.

Kõik Ifö Sense Arti kraanikausid on glasuuriga Ifö Clean, mis muudab puhastamise kergeks ja lihtsaks – iga kord.

Lisavarustusse kuuluvad sahtlis korda hoida aitavad sahtlite vaheseinad, mööbli külge kinnitatavad ruumisäästlikud käterätihoidikud ja sahtlite LED-valgustus, mis sütib automaatselt sahtli avamisel.