Leidke vannitoakujundus, mis sobib teie stiiliga

Looge oma perele ainulaadne uus vannituba

Kui veetsite sarnaselt paljudele meile suurema osa möödunud aastast siseruumides lõksus olles ja mööblit ümber tõstes, olete mõelnud ka sellele, kuidas saada vannitoakujundus täpselt õigeks. Võib-olla olete saanud inspiratsiooni selle ruumi hubasemaks muutmiseks, et seal rohkem kvaliteetaega veeta.

Kui aga inspiratsioonist vajaka jääb, olete õigesse kohta tulnud. Lubage meil pakkuda mõned inspireerivad vannitoaideed teie järgmise projekti jaoks olenemata sellest, kas teete ruumi täiesti ümber või uuendate lihtsalt vannitoakujundust.

 

Luksuslik tunne

Neile, kellele meeldib regulaarselt kohalikus spaas käia ja kuumas vannis lõõgastuda, võiks luksuslik vannituba olla just see õige vannitoakujundus. Kuigi võime oletada, mida luksuslik vannituba tähendab, heidame pilgu mõnele olulisele asjaolule:

 • Rohkelt ruumi – ei ole vahet, kas teete vannitoa täiesti uueks või uuendate lihtsalt vannitoakujundust, püüdke vannituba ebavajalike esemetega mitte täita. Hoidke see puhas, lihtne ja avar koos kõigi vajalike esmatarbeesemetega.
 • Vann – kellele ei meeldiks kuum vann pärast pikka päeva? Vannid sobivad suurepäraselt neile, kes soovivad lisada spaale omaseid luksuslikkuse nüansse oma vannitoakujundusse. Kujundusvariante on palju ja eriti populaarsed on valged eraldiseisvad vannid.
 • Optimaalne valgustus luksuslikule vannitoale omase tunde tekitamisel on valgustus täpselt sama oluline kui disain:investeerige hämardatavatesse valgustitesse ja sooja valgusega lampidesse.

Põhjamaadest inspireeritud disain

Põhjamaine esteetika võib lisada tänapäevasele vannitoale lihtsat elegantsi ja stiilsust:armastus neutraalsete toonide, puhaste joonte, funktsionaalsete elementide ning looduse koju lubamise vastu.

Siin näete, milline näeb välja Põhjamaine tänapäevane vannituba:

 • Naturaalsed materjalid – puit on levinud materjal, mis aitab luua kauni vannitoakujunduse ja lõõgastava keskkonna. Kaaluge puidust põrandaid ja kappe, samuti bambusest tarvikuid, nagu vaibad, hoiukohad ja pesukorvid.
 • Palju taimi – kaunistage ruum rohke rohelusega, valides taimed, kellele sobib niiske keskkond, meie valiku populaarseimad on orhideed ja bambused.
 • Hea disainiga WC-potid – kahte ühesugust tualetti ei ole olemas ja hea disainiga potti on ilusam vaadata ning lihtsam puhastada ja hooldada. Valige seinamudel või loputusservata mudel ning olete eriti šikk ja hügieeniline.

Ajatu välimus

Klassikalise, kuid siiski modernse vannitoa ajatut stiili aastad ei mõjuta. Mõtelge tänapäevase vannitoa nutikate süsteemide ja ainulaadse värvipaleti koosmõju atraktiivsusele. Siit leiate meie ajatu vannitoakujunduse põhielemendid.

 • Ainulaadne värvipalett – soovitame hästi tasakaalustatud segu ajatust vannitoamööblist ja seadmetest. See võimaldab värvide ja toonidega mängides vannituba elavamaks muuta.
 • Puutevabad süsteemid – tehnoloogia jõuab üha enam meie kodudesse ja üha enam pööratakse tähelepanu hügieenilisusele, nii on paljudesse tänapäevastesse vannitubadesse paigaldatud puutevabad seadmed, sealhulgas kraanid ja WC-potid.
 • Ainult vajalikud esemedpeeglikapp, vann või dušš, valamu, WC-pott ja riiul. Hoidke vannituba korras ja minimalistlik, kus igal esemel on klassikaline stiil, mis hoiab disainikeele ajatuna.

Niisiis, kui soovite tänapäevase kujundusega vannituba, kus on puutevabad seadmed, või eelistate ajatut Põhjamaist disaini – siin on palju kauni vannitoa kujundusvariante, millest inspiratsiooni ammutada. Minge nüüd ja leidke endale südamelähedane.

Säilitades maalähedust

Kui soovite asju veidi ümber kujundada, aga hoida oma vannitoa õhkkonna ikka külalislahke ja maalähedasena, võib teile sobida rustikaalne vannitoa kujundus. Kui te ei hooli eriti Põhjamaisest minimalistlikust disainist, siis vaadake mõnd omadust, mis annab teie vannitoa kujundusele rustikaalse ilme.

 • Looduslikud materjalid – rustikaalse kujunduse keskmes on karedad tekstuurid, viimistlemata materjalid ja looduslikud elemendid. Valige looduslikust lubjakivist valamu või puidust liuguks.
 • Vintage-detailid rustikaalses vannitoas ei pruugi olla palju eespool nimetatud Põhjamaises stiilis asju. Otsige kohalikult kirbuturult omapäraseid retroasju:valige vanad peeglid, terracottavaasid, puidust kapid jne.
 • Puidust seinad – kui soovite midagi enamat kui lihtsat värskendamist, on puidust seinad rustikaalsed ja soojad, mis annavad vannitoale õuetunde.