Ifö Sense Art

Vannitoapeeglid ja peegelkapid

Peeglid on vannitoa jaoks hädavajalikud. Nad loovad iseloomu, elu ja valgust.

Peegeldus määrab kogu ruumi rõhuasetuse

Vannitoapeegel on oluline vannitoa osa, kuna kasutad seda mitu korda päevas – kas meikimisel, habeme ajamisel või soengu tegemisel. Lisaks mõjutavad vannitoapeeglid oluliselt vannitoa üldist välimust ja tunnetust. Peegli lisamine väikesesse vannituppa muudab selle suuremaks ja muudab samal ajal vannitoa külalislahkeks ja dekoratiivseks.

Enne, kui lähed välja ja ostad vannituppa uue peegli, pead arvestama mitme asjaga. Esiteks pead mõtlema, kui suurt sa tahad. Teiseks pead vaatama, kui palju ruumi sul on. Suur peegel on alati kena, eriti kui hommikul kasutab peeglit mitu inimest. Kui sul on kraanikausi kohal kasutamata ruumi, võid kaaluda peegelkapi ostmist, mis lisab samas hoiuruumi.

Olenemata sellest, kui suur on sinu vannituba, meil on peeglid või peegelkapid, mis sobivad sinu isikliku maitsega. Lisaks traditsioonilistele peeglitele on peegelkapid saadaval nii tuledega kui ka ilma ja erineva suurusega. Tutvu meie laia peeglite ja peegelkappide valikuga, et luua oma unistuste vannituba.


Valgustusega peeglid

Valgusallikatega vannitoapeeglitel on palju eeliseid. Need loovad ruumis meeldiva valguse abil mõnusa ja rahuliku atmosfääri ning pehme kuma teeb hästi valgustatud peegelduse ilma näole tugevaid varje heitmata.

Ifö LED-valgustusega peeglil on ka mõned keskkonnaalased ja majanduslikud eelised. Päeva jooksul lülitatakse vannitoa valgustus sageli mitu korda sisse, ent valides kauni disainiga väga energiasäästlikud LED-valgustid, saad peeglilahenduse, mis on loodud kestma terve elu.

Ifö valgustusega vannitoapeeglid on saadaval mitmes erinevas vormis, suuruses ning kas horisontaalse või vertikaalse valgustusega. Disaini poolest sobivad peeglid meie vannitoamööbliga ühtse sisekujunduse loomiseks.

Ifö peegelkapp

Peegelkapid

Kui soovid, et kõik oleks paigas, saad kombineerida vannitoapeeglid vannitoakappidega.

Vannitoa peegelkapid pakuvad rohkem peegliruumi koos praktilise panipaigaga asjadele, mida kasutad igapäevaselt ja mis on käeulatuses. Kitsas sügavus võimaldab paigutada kosmeetikat, parfüüme ja hambaharju, et saada kiire ülevaade oma peegelkapist. Midagi ei ole peidus ja sa leiad alati just need asjad, mida sa vajad.

Kapi ja peegli praktiline kooslus muudab selle vannitoamööbli eriti kasulikuks ka väiksemates vannitubades, kus on vaja ruumi maksimaalselt kasutada.

Ifö vannitoa peegelkapid on saadaval paljudes erinevates disainides ja suurustes. Meil on ka selliseid valgusega peegelkappe, kus peeglid asuvad uste mõlemal poolel.

Ifö peegelkapp

Raamita peeglid

Kas otsid ilma raamita peeglit? Meil on valikus mitu sellist.

Raamita peeglid on nii ilusad kui ka trendikad. Erinevalt raamitud peeglitest ei muutu need sisustuse osaks ja arvestada poe vaja vannitoa ülejäänud stiiliga. Vali lihtsalt peegel, mis sobib kõige paremini sinu stiili ja vajadustega.

Ifö peegel

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brošüür