Ifö Sense Art

Dušilahendused kõikidele vannitubadele

Dušieraldusseinad ja dušikabiinid parandavad mugavust ning annavad su vannitoale elegantse ja puhta ilme.

Parima dušilahenduse leidmine

Olenemata sellest, kas otsid dušiust või dušikabiini, valikus on paljud erinevaid välimusi. Klaasist seinad ja klaasuksed on populaarsed valikud, sest need annavad õhulise ja minimalistliku välimuse, mis sobib täna ilusasti paljudesse kodudesse ja vannitubadesse.
Saad dušieraldusseina, mis sulgeb dušiala ühelt poolt, või suletud versiooni, mille kaks külge sulgevad duširuumi täielikult. Õige valik sõltub välimusest ja tundest, mida soovid luua, samuti duširuumi suurusest ja funktsionaalsusest.

Enne uue dušilahenduse valimist veendu, et tead iga dušitüübi põhiomadusi. Loe lähemalt ja sirvi Ifö laia dušilahenduste valikut.


Dušieraldusseinad ja dušiuksed

Klaasist dušieraldusseinad või dušiniši klaasuksed aitavad vannituppa luua stiili ja elegantsi ja on täiuslik alternatiiv dušikardinale. Nad tekitavad suurema ruumi tunde ja lasevad vannituppa palju valgust. Lisaks on see väga praktiline ja hügieeniline lahendus, mida on lihtne puhastada.

Vannituppa sobiva dušieraldusseina leidmiseks kaalu, kas soovid ühe klaasist eraldusseinaga minimalistlikku disaini või kahest klaasuksest koosnevat dušinurka.

Üks klaasist dušieraldussein

Üks dušieraldussein on kas seina külge kinnitatav valmispaigaldis või voldik-uks, mida saab vastu seina lükata. Võid valida läbipaistva klaasi ülimalt õhuliseks välimuseks, et näha oma kauneid vannitoaplaate ja dušiseadeid läbi klaasi, või jäätunud klaasi privaatseks ja hubaseks dušikogemuseks.

Kahe uksega dušinurk

Kahe klaasuksega dušinurga saab avada sisse- ja väljapoole ning vastu seina kokku voltida, mis on eriti nutikas väikestes piiratud ruumiga vannitubades. Lahendus paigaldatakse seinale või profiilidele klaasi täiskõrgusel. Ükskõik, kas soovid üht või kaht ust, valida saad sirgete või kumerate mudelite ja erinevate laiuste vahel.

Dušikabiinid

Kui eelistad dušši, mis on suletud igast küljest, nii et vesi ei puutu kokku seinte või põrandaga, siis on dušikabiin hea lahendus. Dušikabiini saab paigaldada kõikjale, kus on ruumi, näiteks vannituppa või keldrisse, ja igale korrusele, kuhu tavaliselt ei ole võimalik dušši panna, kuid kus on juurdepääs äravoolutorule. Ifö dušikabiinid on saadaval erineva kuju, suuruse ja värviga.

Showerama 10-5 sari disainiti igapäevaelu silmas pidades, nii et kõik on hoolikalt planeeritud kuni väikseima detailini. Kaasaegne ja praktiline disain muudab Showerama 10-5 suurepäraseks ja ohutuks valikuks kõigi vannitubade jaoks. Tugev alus ja vaevata libisevad uksed tagavad kõrge kvaliteedi. Ifö Showerama 10-5 dušikabiin on saadaval kahe mudelina: kandiline ja viisnurkne.

Ifö Next NK ja NKH dušikabiinid on siledate profiilide ja tugeva puhta joonega paneelidega. Lihtsalt öeldes on see stiilne ja hügieeniline dušš, mida on lihtne puhtana hoida ja mis sobib ideaalselt peaaegu igasse vannitoa nurka. Ifö Next dušikabiinisarjal on madal dušialus, mis muudab duši alla sisenemise ja sealt väljumise lihtsaks. Sellel mudelil on ka reguleeritavad jalad ning riiul seebi ja šampooni jaoks.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!