Ifö vannituba

Ifö Vinta Art

Ifö Vinta Art mööblisari näitab, kuidas disain ja funktsionaalsus käivad käsikäes. See sari kohandub hõlpsasti erinevate vajaduste ja eluetappidega, sõltumata vannitoa suurusest.

Sobib igasse

vannituppa

Suurepärane disain igapäevaelu lihtsamaks ja just seetõttu on Ifö Vinta Art varustatud nutikate lahenduste.

loodusestinspireeritud

Vinta Art ja alumiiniumriba

Tegime Ifö Vinta Arti võimalikult kasutajasõbralikuks, tegemata kompromisse disaini osas. Iga detail Ifö Vinta Art mööblisarjas on hoolikalt läbi mõeldud. Üks Vinta Arti äratuntavatest omadustest on alumiiniumriba, samas kui Vinta sari on saadaval ilma alumiiniumribata.

Värvivalikud

Vinta Art põhivärvid on mattvalge ja tamm. Need kaks maist värvi annavad kaasaegse ja harmoonilise tulemuse, tegemata kompromisse stiili ja kvaliteedi osas.

Ifö Vinta Art WC-potid

Vali põrandapealne või seinapealne WC-pott. Ifö Vinta Art WC-potid on sileda joonega ja kaasaegsed lahendused. Basic Vinta WC-potid on omakorda moodsama, kuid klassikalisema disainiga. Mõlemal mudelil on kergesti puhastatav Ifö Clean pind ja Rimfree tehnoloogia. Põrandapealsed mudelid on varustatud Fresh WC funktsiooniga, samas kui seinapealsed WC-potid saab varustada Fresh WC funktsiooniga, mis paigaldatakse loputuspaaki.

Ifö Vinta Art valamud

Vinta Art valamute valikust leiad palju erinevaid lahendusi. Vinta Art pakub veidi laiemaid ja avaramaid valamuid, samas kui Vinta põhisari pakub rohkem kompaktseid, seinapealseid lahendusi, nii ümara kui ka kandilise disainiga.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!