Ifö vannituba

Ifö Vinta Art

Ifö Vinta Art mööblisari näitab, kuidas disain ja funktsionaalsus käivad käsikäes. See sari kohandub hõlpsasti erinevate vajaduste ja eluetappidega, sõltumata vannitoa suurusest.

Sobib igasse

vannituppa

Suurepärane disain igapäevaelu lihtsamaks ja just seetõttu on Ifö Vinta Art varustatud nutikate lahenduste.

loodusestinspireeritud

Vinta Art ja alumiiniumriba

Tegime Ifö Vinta Arti võimalikult kasutajasõbralikuks, tegemata kompromisse disaini osas. Iga detail Ifö Vinta Art mööblisarjas on hoolikalt läbi mõeldud. Üks Vinta Arti äratuntavatest omadustest on alumiiniumriba, samas kui Vinta sari on saadaval ilma alumiiniumribata.

Värvivalikud

Vinta Art põhivärvid on mattvalge ja tamm. Need kaks maist värvi annavad kaasaegse ja harmoonilise tulemuse, tegemata kompromisse stiili ja kvaliteedi osas.

Ifö Vinta Art WC-potid

Vali põrandapealne või seinapealne WC-pott. Ifö Vinta Art WC-potid on sileda joonega ja kaasaegsed lahendused. Basic Vinta WC-potid on omakorda moodsama, kuid klassikalisema disainiga. Mõlemal mudelil on kergesti puhastatav Ifö Clean pind ja Rimfree tehnoloogia. Põrandapealsed mudelid on varustatud Fresh WC funktsiooniga, samas kui seinapealsed WC-potid saab varustada Fresh WC funktsiooniga, mis paigaldatakse loputuspaaki.

Ifö Vinta Art valamud

Vinta Art valamute valikust leiad palju erinevaid lahendusi. Vinta Art pakub veidi laiemaid ja avaramaid valamuid, samas kui Vinta põhisari pakub rohkem kompaktseid, seinapealseid lahendusi, nii ümara kui ka kandilise disainiga.


Ifö Vinta Art üksikasjad

Funktsionaalsus mängib vannitoa kujunduses võtmerolli.
Tutvu Ifö Vinta Arti ja Vinta põhipunktidega.

Ifö vannituba
ROHKEM PÕRANDAPINDA Seinakapid on suurepärane võimalus luua vannituppa lisaruumi, sest see jätab põranda tühjaks.
Ifö VInta Art
KÄEPÄRASED VALGUSTUSLAHENDUSED Peegelkapp on käepärane lahendus isiklike vannitoatarvete hoidmiseks. Lisaelemente, nagu puutetundliku anduriga LED-valgustus, on lihtne kasutada isegi märgade kätega.
Ifö vannituba
SUUREMATELE VANNITOATARVIKUTELE Kõrge kapp on üks parimaid viise näiteks rätikute ja suuremate vannitoatarvikute hoiustamiseks. Seal on koht ka pesukorvile.
Ifö vannituba
VÄIKE IGAPÄEVANE LUKSUS Aluskapid on vannitoa peamine panipaik ja need saab varustada pehmelt sulguvate sahtlite ning sahtlijagajatega. Vinta Art aluskapid saab varustada ka vajutusega avamisfunktsiooniga.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!