Vannitoa trendid meeleolulaud

Sukelduge uue vannitoa kavandamisse

Kolm lihtsat sammu oma unistuse elluviimiseks

Nii palju läheb vannitoa renoveerimise projektile. Kõik protsessid, valikud ja otsused võivad osutuda ülekaalukaks, välja arvatud juhul, kui olete professionaal või olete selle protsessi paar korda varem läbi teinud. Kuid õige planeerimise korral võib teie vannitoaprojekt olla lõbus, loominguline ja rahuldust pakkuv kogemus alates teie lemmikvannikujunduse leidmisest kuni vannitoa paigutuse määramiseni ja kogu mööbli ja inventari valimiseni, mis muudavad teie uue vannitoa ainulaadseks.

Vaatame, kuidas saate alustada:

1.Koostage eelarve

Uut vannituba ehitades on raske kõiki kulutusi ette näha. Seinad, põrandad, mööbel ja seadmed võivad sageli maksma minna rohkem, kui arvatagi oskate. Soovitame enne tegutsema asumist paika panna kogu ettevõtmise rahalised raamid. On peaaegu võimatu ette näha iga viimast kui kulu, kuid hinnanguliste arvestuste tegemine tuleb alati kasuks. Kindluse mõttes lisage alati väike varu. Kui saate palju tööd ise ära teha ega vaja kõiges professionaali abi, saate kulud mõistagi väiksemad hoida.

2. Hakake joonistama

Kui põrandaplaani ruudulisele paberile joonistate, märkige sinna kindlasti uste, akende ja torude asukoht. Duši ja WC-poti asukoht sõltub tavaliselt maja torustiku paiknemisest, kuid muude komponentide paigutamisel on vabadus suurem. Kui elate korteris, on võimalused piiratumad. Majas saate teha palju rohkem, kuid vajate ka rohkem professionaalset abi, mis on küllaltki kulukas.


3. Otsige inspiratsiooni

Võib-olla on teil raske otsustada, millise ilmega vannituba täpselt soovite. Püüdke endale luua ettekujutus, kogudes ajakirjadest pilte teile meeldinud disainilahendustest. Pilte vaadates jõuate peagi selgusele, mis teile nende juures meeldib. Võib-olla on see seina värv, hubane valgustus või ilusad materjalid.

Veebist leiate palju inspiratsiooni, kuid ka müügisaali külastamine on hea viis kindlaks teha, mis teile meeldib. Ühtlasi on see parim võimalus oma käega katsuda erinevaid pindu, materjale ja komponente.

Avastage vannitoakujundus, mis sobib teie stiiliga

Planeerige oma uus vannituba

Nüüd, kui olete otsustanud ehitada uue vannitoa või renoveerida olemasoleva, on hea järgida hästi kokkupandud kava:valige esmalt õige koht ja piiritlege eelarve, seejärel kaevuge üksikasjadesse ning tundke ruumi kaunistamisel rõõmu oma valitud vannitoakujunduse stiili järgimisest.

Kas soovite oma uue vannitoa ideed spetsialistiga arutada?


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Rohkem inspiratsiooniartikleid ja disaininõuandeid