Ifö vannituba

Ifö Elegant – imeline disain on ajatu

Vannitoamööbli puhul oleme tavaliselt lummatud disainist. Kui Ifö Elegant sai oma esimesed vormid paberile, oli eesmärk kristallselge. Tahtsime luua kaasaegse ja ajatu vannitoamööbli kollektsiooni, mis põhineb lihtsusel, minimalismil ja puhastel joontel.

Ifö Elegant vannitoamööbel

Õhukese joonega ja avarad valamud

Elegant sarja üks tüüpilisemaid ja äratuntavamaid omadusi on õhukese joonega valamud, mis loovad väga kerge tunde. Kogu sari on loodud sobima igas suuruses vannitoa sisustusega. Loo moodsate kombinatsioonidega stiilsed terviklahendused. Ifö Elegant valamutel on suur valamukauss ja avar ümbrus. 1200 mm valamu on saadaval ka suurema valamukausiga kahe kraani jaoks. Sügavatesse sahtlitesse saab peita igapäevased vannitoatarvikud. Tänu õhukesele valamule on ka Eleganti ülemine sahtel täissügavusega.
Ifö Elegant peegliga kõrge kapp

Stiilne vannitoamööbel

Vannitoamööbel peaks olema samaaegselt esteetiline ja praktiline. Kaasaegsete ja funktsionaalsete kappidega saad luua funktsionaalse terviku. Ifö Elegantiga ei saa midagi valesti minna. Elegant on disainitud kaasaegse pilguga. Oma puhaste joontega pakub see ruumisäästlikke hoiustamislahendusi, mis on osaliselt peidetud peegli taha. Kapid saad valida lihtsalt vajutusel avaneva käepidemeteta lahendusega. Kui sulle meeldib veidi isiklikum stiil, lisa oma kappidele vürtsi erinevate disainkäepidemetega.

Stiil kõigile

Hea disain on aga igavene. Ifö Elegant on kollektsioon, mis sobib iga vannitoa ja maitsega.

Inspireerivad ideed vannitoa jaoks
loodusestinspireeritud

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brošüür