Ifö Care

Ifö Care – juurdepääsetav kõigile

Puuetega inimestele lahendus igapäevaseks eluks.

Hästi juurdepääsetav vannitoa kujundus

Füüsilise puudega inimeste jaoks on hästi disainitud vannitoas äärmiselt oluline ohutus, õnn ja heaolu. Õige abivahend ja asjakohane sisustus võib tähendada puudega inimeste jaoks palju iseseisvamat igapäevaelu.

Ifö Care'i tootevalik on mõeldud puudega inimestele, ratastoolikasutajatele, eakatele ja teistele inimestele, kes vajavad vannitoas täiendavat juurdepääsetavust vajaduste rahuldamiseks.

Selles kategoorias leiad erinevaid vannitoatooteid, mis muudavad kätepesu ning tualetis ja vannis käimise lihtsamaks. Meil on valamud, mille all on lisaruumi, et ratastooli või tugiraamiga oleks lihtne juurde pääseda. Samuti leiad käetoed WC-potidele – nii seinapealsetele kui ka põrandapealsetele mudelitele. Kõik tooted on kõrge kvaliteediga, valmistatud kestma aastaid.


Istmekõrgendusega WC-potid

Tualetti kasutatakse mitu korda päevas, seega on oluline, et see oleks kohandatud kasutaja vajadustele. Enamiku füüsilise puudega inimeste jaoks on istmekõrgendusega WC-pott suureks eeliseks, muutes istumise ja tõusmise lihtsamaks. Ifö valikust leiad suurema istmekõrgendusega WC-potid – 4 cm standardkõrgusest kõrgemad –, mis parandavad tualetile juurdepääsetavust liikumispuudega inimestele.

Isegi kõrgendatud Wc-poti juures on hea, kui selle kasutamisel saab millestki kinni hoida. Paljude eakate ja puudega inimeste jaoks on WC-poti käetoed asendamatu abivahend tualetis käimiseks ja sealt lahkumiseks, sest need pakuvad suuremat ohutust ja mugavust.

Käetugede valimisel on oluline, et käepidemed oleksid vastupidavad ja mugavad. Ifö Care-sarja toodete hulka kuuluvad erinevat tüüpi käetoed, mida saab paigaldada kas seinale või WC-poti külge. Nendega on kaasas tualettpaberihoidja ja kinnituskomplektid ühilduvatele Ifö WC-pottidele.

Igale vajadusele tehtud kraanikausid

Vannitoa valamud peavad olema kergesti juurdepääsetavad, kui oled ratastoolis või füüsilise puudega. Ifö Care koosneb mitmest erinevast valamust, mis võivad suurendada sinu ohutust ja turvalisust vannitoas.

Meie sügavad ja vabalt rippuvad kraanikausid võimaldavad ratastooliga valamu alla liikuda, ja kui eelistad istuda või vajad abi pesemisel, muudab sügav valamu selle kasutamise veelgi mugavamaks. Ifö Care sisaldab ka ülevooluta valamuid, millel on igapäevaseks kasutamiseks piisavalt hoiuruumi.

Suured dušilahendused lihtsaks juurdepääsuks

Duši all käimine peaks olema mõnus ja lõõgastav kogemus. Seetõttu on meil ka mitmeid suurepäraseid dušilahendusi neile, kes vajavad abivahendeid.

Meie dušilahendused on saadaval paljudes erinevates suurustes ja disainides. Kui valid suure servadeta dušilahenduse, on ratastooliga lihtne duši alla pääseda, ja soovi korral on seal ruumi ka toolile või tugiraamile.

Ifö Showerama Art

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!