Ifö Vinta

Ifö Vinta & Ifö Vinta mööblikomplekt

Ifö Vinta pakub klassikalisi WC-potte ja valamuid ning mugavat kokkupandud vannitoamööblit väiksematele vannitubadele ja kiireks renoveerimiseks.

Otsid väga stiilseid, praktilisi ja stiilseid lahendusi? Ifö Vinta võib olla sinu valik! Vinta sarjast leiab suure hulga erinevaid valamuid ja kaks WC-lahendust – seinapealse ja põrandapealse mudeli. Ifö Vinta mööblikomplektid on omakorda kiire ja stiilne lahendus kiireks värskenduseks või oma kätega vannitoaremondiks. Need kokkupandud komplektid on õige valik, kui soovid saada lisaruumi ühele oma kodu väikseimale, kuid enimkasutatavale ruumile. Ja tee seda nii lihtsalt kui võimalik.

Ifö Vinta WC-potid

Vali põrandapealne või seinapealne WC-pott. Ifö Vinta WC-potid on klassikalised kaasaegsed WC-potid. Mõlemal mudelil on kergesti puhastatav Ifö Clean pind, Fresh WC funktsioon ja Rimfree tehnoloogia.

Ifö Vinta WC-pott

Ifö Vinta valamud

Vinta valamute valikust leiad palju erinevaid lahendusi. Samas kui Vinta Art pakub veidi laiemat ja avaramat valamut, siis Vinta sari pakub käepäraseid ümara ja ka kandilise disainiga seinapealseid valamuid.

Ifö Vinta valamud

Ifö Vinta mööblikomplekt

Samad funktsioonid väiksemas komplektis

Ifö Vinta mööblikomplektil on sama sisu nagu tavalisel Vinta sarjal. Sama kõrge kvaliteet on nüüd väiksemas pakendis. Kombineeritud vastupidav valamu ja mahukas kapp. Komplekt on saadaval kas sahtlite või ustega.
Ifö Vinta mööblikomplekt

Värvid, kujud ja suurused

Värvivalikus on valge ja tumepruun. Nurgeline mudel on saadaval mõlemas värvitoonis ning ustega ümar mudel on saadaval valges värvitoonis. Mõlemad sisaldavad käepidemeid. Saadaval on ka nurgelised kapid kahe sujuvalt sulguva sahtliga.
Vaata lähemalt erinevaid mudeleid ja suurusi siit

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brošüür

Veel nõuandeid kujunduse kohta