Ifö Sense Art

Kõik vajaminevad Ifö varuosad

Õige varuosa leidmine võib olla keeruline. Aitame sul leida just selle osa, mida otsid, olenemata tootest.

Ifö varuosa on puudu? Siis oled tulnud õigesse kohta. Isegi kui su Ifö toode on vananenud, saame sind tõenäoliselt aidata õigete varuosade leidmisel. Tegelikult on meil poliitika säilitada varuosi tootel kuni 10 aastat pärast selle tootmise lõpetamist. Seega, isegi kui vajad varuosa vanale Ifö WC-potile, saame sind suure tõenäosusega aidata.

Igat tüüpi toote puhul võib juhtuda, et vannitoas tuleb mõni osa välja vahetada. Võib-olla vajad varuosa Ifö WC-potile või varuosa Ifö dušikabiinile?

Ifös ei paku me tooteid ega varuosi otse meie kodulehelt. Kogu müük toimub turustajate, paigaldajate ja/või jaemüüjate kaudu. Kuid see ei tähenda, et me ei saa sind aidata, kui vajad Ifö toodete jaoks varuosi.

Põhjalik Ifö varuosade kataloog

Ifö tooted on valmistatud kestma palju aastaid. Kuid mõnikord võib väiksemate osade kulumine või katlakivi tekitada vajaduse varuosade järele. Kui vajad Ifö varuosa, saame sind loomulikult abistada.

Võimalik et otsid loputusnuppe, tihendeid, klappe, vanni esikülgi, loputuspaagi pealseid või hoopis midagi muud?

Olenemata konkreetsest vajadusest leiad selleks lahenduse meie põhjalikust varuosade kataloogist [link to catalog]. Veebileht töötab umbes nagu veebipood, kuid ilma otse ostmise võimaluseta. Selle asemel võid leida varuosad ja sulle kuuluva toote ja leida täpselt vajalikud osad.
Kui su toodete tootmine lõpetatakse, ei leia sa toodet ülevaatest, kuid leiad selle tootekategooria alt alast nimega varuosa, kus peaksid leidma vastava osa, mida soovid asendada, sisestades märke õige tootenumbri kohta.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!