Ifö Sense Art

Ifö Sense Art mööbel

Ifö Sense Art on kaasaegne ja ajatu mööblisari, mis sobib kõikidesse vannitubadesse. See on meie kõige paindlikum sari, millel on lai valik värve, käepidemeid, laiusi ja sügavusi.

Puhtad jooned

Saadaval 5 värvitoonis

Lai käepidemete valik annab veelgi rohkem võimalusi, et luua oma unistuste vannituba.

loodusestinspireeritud

Valmistatud vastu pidama ajale ja kasutamisele

Niiskuskindel materjal

See tähendab, et need on spetsiaalselt disainitud vannitoa keskkonna jaoks, mis võib vahel olla üsna nõudlik.

Loe lisaks

Mööbelvalamud

Sense Art pakub laias valikus erineva suurusega valamuid. On selliseid, kus valamu katab täielikult kogu mööblipinna ja on ka selliseid, mis katavad pinna ainult vajalikus ulatuses. Lisaks leiad valikust selliseid, millel on suurem valamukauss ja külgedel natuke vähem ruumi, ja ka selliseid, millel on väiksem valamukauss ja avaram ümbrus.

Funktsionaalsus ja mugavus

Ifö Sense Art on varustatud vaikselt sulguvate sahtlite ja ustega. See väike tegur muudab igapäevast kasutamist tohutult – ei mingit uste paugutamist enam! Kui eelistad lihtsamat ja voolujoonelisemat välimust, saad valida hoopis käepidemete asemel vajutusega avamisfunktsiooni. Vajutusega avamisfunktsiooniga lükkad kergelt sahtlit selle avamiseks.

Nutikad detailid

Nagu paljud teisedki Ifö mööblisarjad, leiad ka Ifö Sense Arti jaoks sobivad sahtlijagajad, mis hoiavad väikesed esemed korras. Mugav on ka automaatne LED-valgusti, mida juhitakse ukse avamise ja sulgemisega. Kõik valamud on varustatud kergesti puhastatava Ifö Clean glasuuriga, mis vähendab mustuse ja bakterite hulka ning muudab puhastamise palju lihtsamaks.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoabrošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!