Ifö vannituba

Vältige vannitubas bakteriid

Keskenduge õigetele kohtadele Kuigi me oskame hästi hügieenile tähelepanu pöörata, peidavad end bakterid kohtades, mida me sageli kahe silma vahele jätame ja millega on lihtne midagi ette võtta. Hea koht alustamiseks on igapäevaselt puudutatavad ukselingid, käepidemed, pistikupesad ja WC-poti surunupp.

Keskenduge õigetele kohtadele

Kuigi me oskame hästi hügieenile tähelepanu pöörata, peidavad end bakterid kohtades, mida me sageli kahe silma vahele jätame ja millega on lihtne midagi ette võtta. Hea koht alustamiseks on igapäevaselt puudutatavad ukselingid, käepidemed, pistikupesad ja WC-poti surunupp.

Muutke rätikute vahetamine rutiiniks

Vannitoa rätik, millega kõik pärast pesemist oma käsi kuivatavad, on suur bakterilõks. Õnneks on sellega lihtne midagi ette võtta. Seadistage telefonis fikseeritud meeldetuletus, et asendus oleks fikseeritud ega läheks liiga kauaks.

Mõnest lõksust saab tehnoloogia abil üle

Vannitoa puutevabaks muutmine on lihtne viis paljude mikroobilõksude vältimiseks ja see pole nii keeruline, kui tundub. Nt. WC-poti surunupu saab sageli lihtsalt asendada anduriga, mis loputab automaatselt, kui kätt selle kohal hoida. Või saab kraanist vett liikumisega aktiveerida. Kas soovite teada, millised Ifö WC mudelid on saadaval anduriga?

Telefon tualetis

Enamik meist viib oma mobiiltelefoni vannituppa ja me kõik teame, et see on bakterilõks, mis ei levita baktereid mitte ainult vannitoas, vaid ka ülejäänud majas. Hea lahendus on panna vannituppa alkohol ja kasutada tualetis käimist, et ka telefon lahti saada.

Valige vannitoatooted, mida on lihtne puhastada

Kui vannitoas on plaanis renoveerida, on mitmeid olulisi valikuid, mis võivad elu järgmiseks mitmeks aastaks koristamise mõttes lihtsamaks teha. Minge tualetti ilma loputusääriseta, et bakterid ei saaks kaussi peituda. Vali siledate pindadega valamu, et käte pesemisel ei jääks mustust ja seebijääke. Pöörake tähelepanu kvaliteedile. Tualettruumid, valamud ja muud portselantooted võivad pealtnäha ühesugused välja näha, kuid kvaliteedis võib olla suur erinevus. Kui te ei vali kvaliteetset toodet, kuluvad järgmised mitu aastat tarbetu lisapuhastusega, sest mustust ei saa eemaldada.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!