Ifö vannituba

Ifö Option

Need on praktilised tarvikud, mis muudavad vannitoa terviklikuks. Peeglid loovad vannituppa avara ja valgusküllase tunde, unustamata nende tegelikku ülesannet, milleks on peegeldamine.

Peegelkapid omakorda ei paku mitte ainult avarat ja valgusküllast tunnet, vaid ka väärtuslikku hoiuruumi väikestele vannitoatarvikutele. Nii tavalised peeglid kui ka peegelkapid on saadaval paljudes suurustes, et sobituda sinu vannitoamööbliga. Saadaval on tavalised peeglid suurusega 40–120 cm, samas kui peegelkappide suurus varieerub vahemikus 50–120 cm.

Kahe vaikselt sulguva peegeluksega peegelkapil on kaks reguleeritavat klaasriiulit. Ukse alumisel osal on matt alumiiniumriba, mida kasutatakse käepidemena kapi avamiseks. Kapp on valmistatud niiskuskindlast MDF-ist ja see tarnitakse kokkupanduna. Komplektis on ka reguleeritavad vedrustusklambrid. Peegelkapid saab varustada erinevat tüüpi valgustuslahendustega.
Peegel, mille mõlemal küljel on LED-valgustus, valgustab vaatajat ja kogu vannituba. 100 cm mudelil on valgustus ka peegli ülaservas. Valgustus töötab mehaanilise lülitiga, mis asub peegli all. Raam on valmistatud valgeks värvitud lehtterasest. Kõik kinnitusmaterjalid on kaasas.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!