Vali oma lemmik vannitoasari

Sukeldu konkreetse sarja toodetesse, et saada rohkem inspiratsiooni või teavet värvide, suuruste ja erinevate eeliste kohta. Inimesed ei ole ühesugused, nagu ei ole ka meie tooted. Ifö tootega on tagatud hea kvaliteet ja meie valikus on palju erinevaid tootesarju, nii et kõik vajadused peaksid olema kaetud.

Ifö tooted on valmistatud põhjamaiselt klassikalises stiilis ja loodud kestma aastaid.

Ifö Sense Art vannitoamööbel

Ifö Sense Art

Ifö Sense Art on kaasaegne ja ajatu mööblisari, mis sobib kõikidesse vannitubadesse. See on meie kõige paindlikum sari, millel on lai valik värve, käepidemeid, laiusi ja sügavusi.

Ifö Sense Art
Ifö Spira Art seinapealne

Ifö Spira Art

Ifö Spira Art on valamute ja WC-pottide sari neile, kes soovivad anda vannitoale elegantse tunde. Valamud on saadaval erinevates suurustes. WC-potid on saadaval nii põrandapealsete kui ka seinapealsete mudelitena.

Ifö Spira Art
Ifö Spira

Ifö Spira

Ifö Spira põhineb igapäevasel funktsionaalsusel, stiilil ja puhtusel. Spira tootevalikus on erineva kõrgusega WC-pottid ja kaks valamumudelit. Erinevad kujud ja paigaldusmehhanismid tagavad lahenduse igale vannitoale.

Ifö Spira
Ifö Elegant vannitoamööbel

Ifö Elegant

Vannitoamööbli puhul oleme tavaliselt lummatud disainist. Kui Ifö Elegant sai oma esimesed vormid paberile, oli eesmärk kristallselge. Tahtsime luua kaasaegse ja ajatu vannitoamööbli kollektsiooni, mis põhineb lihtsusel, minimalismil ja puhastel joontel.

Ifö Elegant
Ifö Pala WC-pott

Ifö Pala

Ifö Pala on loodud sobima põhjamaise maitsega. Koos stiilsete ja lihtsate joontega kaasneb ka vastupidavus ja funktsionaalsus.

Ifö Pala
Ifö Vinta Art

Ifö Vinta Art

Ifö Vinta Art mööblisari näitab, kuidas disain ja funktsionaalsus käivad käsikäes. See sari kohandub hõlpsasti erinevate vajaduste ja eluetappidega, sõltumata vannitoa suurusest.

Ifö Vinta Art
Ifö Vinta WC-potid ja mööblikomplekt

Ifö Vinta

Ifö Vinta pakub klassikalisi WC-potte ja valamuid ning mugavat kokkupandud vannitoamööblit väiksematele vannitubadele ja kiireks renoveerimiseks.

Ifö Vinta
Ifö Signi WC-pott

Ifö Sign

Elementaarne ja stiilne, vastupidav ja kvaliteetne – Ifö Sign pakub seda kõike.

Ifö Sign
Ifö Option peeglid

Ifö Option

Need on praktilised tarvikud, mis muudavad vannitoa terviklikuks. Peeglid loovad vannituppa avara ja valgusküllase tunde, unustamata nende tegelikku ülesannet, milleks on peegeldamine.

Ifö Option
Ifö Caribia vann

Ifö Caribia

Kas teadsid, et vajad vaid umbes 4 ruutmeetrit, et hellitada ennast luksusliku spaaelamusega? Kuidas nii? Sest Ifö vanni mahutamiseks on vaja ainult nii palju!

Ifö Caribia
Ifö Spira Pro vannitoamööbli komplekt

Ifö Spira Pro

Spira Pro mööblikomplekt ühendab minimalistliku disaini eksklusiivse tundega. Spira Prole on iseloomulik elegantse ja õhukese voodriga valamu, mis sulandub harmooniliselt kokku avarate aluskappidega.

Ifö Spira Pro
Ifö Sense Pro mööblikomplekt

Ifö Sense Pro

Ifö Sense Pro on taskukohase disaini põhiolemus, kust saad raha eest tõelist kvaliteeti. Sense Pro lihtne ja ajatu mööbel sobib hästi igasse vannituppa olenemata selle suurusest.

Ifö Sense Pro
Ifö hooldustooted

Ifö Care

Füüsilise puudega inimeste jaoks on hästi disainitud vannituba ohutuse, õnne ja heaolu seisukohalt äärmiselt oluline. Õige abivahend ja asjakohane sisustus võib tähendada puudega inimeste jaoks palju iseseisvamat igapäevaelu.

Ifö Care