Ifö WC-pott

ga kodu vajab vähemalt ühte

aeg osta uus WC-pott?

Vannitoa sisekujunduses ja vannitoamööbli funktsionaalsuses on viimaste aastate jooksul palju muutunud. Enne kui alustate vannitoa renoveerimist või hakkate kavandama oma uue kodu vannitoa sisekujundust, on meil teile mõned soovitused.

Vannitoa – wc renoveerimine

Vannitoa remont ei ole väike ettevõtmine. On väga oluline valida tualett, mis vastab teie vajadustele ja sobib teie elustiiliga. Siin on mõned asjad, mida meeles pidada.

• Kuidas soovite, et teie vannituba välja näeks? Kas see peaks olema ruumikas seinale riputatava tualetiga, kus paak on seina sees peidus? Või peaks see olema lihtne põrandal seisev mudel?
• Hügieeniline ja kergesti puhastatav? Loputusveljega või ilma? Võib-olla kvaliteetne portselanklaasimine lihtsamaks puhastamiseks?
• Võib-olla väiksem veetarbimine?
• Kas hind ja kvaliteet on olulised kriteeriumid?• Kas soovite, et tualett tehakse Põhjamaades?

Arvestada tuleb muidugi ka mitmete muude detailidega, nagu istme värv, pehme sulgumismehhanism ja disain ise.


Ifö põrandapeale paigaldatavad WC-potid

Ifö Inspira vannitoakomplekt

Vannitoakomplektid Ifö Inspira ja Ifö Inspira Art seavad tänapäevaste WC-pottide standardeid. Kergesti puhastatav tehnoloogia ning vastupidavad ja funktsionaalsed lahendused tagavad teile WC-poti ja vannitoa, mida teie ja teie pere saab muretult nautida veel pikki aastaid. Spira Art toob oma puhaste joonte ja vormidega lavale nüüdisaegse Skandinaavia disaini.
Loe lähemalt Rimfree
Ifö seinale paigaldatavad WC-potid

Seinale kinnitatav WC-pott – praegune disainitrend vannitoas

Enamik inimesi, kes oma vannituba ümber kujundavad või uut ehitavad, otsustavad WC-poti seinamudeli kasuks. Torud ja loputuspaak on elegantselt seina sisse peidetud ja WC-pott ise "hõljub" põranda kohal. Need omadused annavad WC-potile kerge ja nüüdisaegse ilme ning muudavad WC-poti ümbruse puhastamise imelihtsaks.

Vana, põrandal seisev WC-pott tuleb seinamudeli vastu lasta vahetada vastava valdkonna spetsialistil. Kui olete WC-pottide seinamudelite asjus võhik, pöörduge kohaliku torulukksepa poole, kes teid paigaldamisel aitab.

Vee kokkuhoid kahesüsteemse loputusega

Vee säästmine on kasulik nii keskkonnale kui ka teie rahakotile. Me oleme loputusmehhanismi nii tõhusaks teinud, et väikeseks loputuseks vajab see ainult 2 liitrit ja suureks loputuseks 4 liitrit – tavakogused on vastavalt 3 ja 6 liitrit.

Ifö anduri loputusnupp

Väikesed detailid vannitoas: prill-lauad, hinged, glasuur

Kõvaplastist prill-laua sujuvalt sulguv kaas ja kiirvabastusfunktsioon võiksid olla teie jaoks hea investeering. WC-poti kaane sulgemisel tagab sujuvalt sulgumise funktsioon selle pehme ja vaikse sulgumise. Ja WC-poti puhastamisel võimaldab kiirvabastusfunktsioon prill-laua bakteritest ja mustusest vabanemiseks hõlpsasti eemaldada. Veel üks oluline detail, mis aitab WC-potti puhtana hoida on kergesti puhastatav glasuur Ifö Clean.

Ifö wc-pott

Ifö hoiab WC-poti värskena ka puhastuskordade vahel

Kõikidel Ifö WC-pottidel on üks kasulik uuendus: neil on automaatne värskendamisfunktsioon. Paigaldage lihtsalt loputusnupu kaudu ‘Ifö Fresh Stick’ värskenduspulk ja WC-potti lastakse igal loputuskorral väike kogus värskendit. See jätab potti värske ja meeldiva lõhna ning vähendab puhastuskordade vahel bakterite hulka potis.

Värsked tualettpulgad

Sobiva disainiga kraanikausid teie vannituppa

Vannituba moodustab alati terviku. Kauni ja harmoonilise üldmulje loomiseks peavad kõik elemendid omavahel kokku sobima. Sarnaselt Ifö Inspira WC-pottide seeriale teeb ka Ifö Spira kraanikausside disain kummarduse Skandinaavia hingele ja maastikele. Meie kollektsiooni kulub peaaegu 20 erinevat kraanikausi mudelit väiksest suureni, ümmargusest nelinurkseni, segistiavaga vasakul, keskel või paremal, et see sobiks teie vannitoa kujunduslahendusega, hoolimata vannitoa suurusest ja kujust. Teie olete vannitoa kujundaja ning omavahel sobivate, hoolikalt viimistletud ja tänapäevaste vannitoaelementide abil loodud tulemus saab olema suurepärane.

Ifö vannituba

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brochure