Ifö Rimfree wc-pott

Lihtsustage vannitoa puhastamist kujundamise abil

Kergesti puhastatava vannitoakeskkonna loomine

Kuna viimase paari aasta jooksul oleme rohkem aega kodus veetnud, on meil sageli meeles mõlkunud puhtad ruumid ja pinnad. Tervislik vannitoakeskkond on nakkusohu miinimumini vähendamiseks ning pere turvalisuse ja tervise hoidmiseks äärmiselt oluline.

Vannitoa puhastamine peaks olema lihtne, kui bakterite ja mustuse tekkimiseks on võimalikult vähe ruumi.

Alates WC-poti puhastamisest kuni tervisliku dušikeskkonnani on olemas kolm peamist vannitoapaigutust, mis aitavad vannitoa kiiresti puhtaks varjupaigaks muuta.

1. Kiire ja hõlpus WC-poti puhastamine

WC-poti puhastamine hõlmab mitut etappi alates WC-potis asuvast mustusest lahtisaamisest kuni kriitilistelt pindadelt pisikute eemaldamiseni, et säiliks glasuuritud pindade sära.WC-poti puhastamisele kuluva aja vähendamiseks kaaluge investeerimist paigaldistesse, mis püsivad veel palju aastaid heas seisus.Rimfreeâ tehnoloogia on üks viimaseid uuendusi, mida võib tänapäevastest vannitubadest leida. See on mõeldud pikaajalise ja hügieenilise vannitoakeskkonna loomise hõlbustamiseks, jättes vähem ruumi baktereile ja mustusele varjumiseks. Tavaliste WC-pottidega võrreldes ei ole Rimfreeâ WC-pottidel tavaliselt raskesti puhastatavaid varjatud servi.See võimaldab plekid kohe avastada ning tavapärane WC-poti puhastamine piirdub vaid pindade lapiga ülepühkimisega.

2. Lihtsust silmas pidava disainiga valamud

Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas valamu kuju ja pind vannitoa tavapärast puhastamist mõjutavad?

Valamu peaks olema nii esteetiline kui ka praktiline. Tänapäevane geomeetriline kujundus liigub kandilistest standardmudelitest orgaanilise kuju poole ja seda mõjuval põhjusel: Ümara või ovaalse kujuga valamute mahedad kumerused pole üksnes esteetiline valik, vaid muudavad ka vannitoa puhastamise mugavaks.

Niisiis pöörake vannituba puhastatavust silmas pidades kindlasti tähelepanu valamu sisemusele. Avar voolujooneline kujundus ja hõlpsasti puhastatav glasuur tagavad vee hea äravoolu ja vähendavad mustuse nurkadesse kogunemist.

Ükskõik, millise valiku te ka teete, muutke üldkujundus kindlasti ümaramaks ja kohandage sisustus olemasoleva vannitoasisustusega.

Viimaks kaaluge puutevaba varustust. Puutevabad segistid ja loputusplaadid pole enam mõeldud vaid avalikele WC-dele. Üha enam leiab neid ka eravannitubadest, sest nad on parema hügieeniga ja hõlpsamini puhastatavad.

3. Hõlpsasti puhastatav vann ja dušinurk

Pole midagi meeldivamat kui puhas ja särav dušš. Samas võib niiskuse ja vee vältimine olla keeruline.

Kuidas siis pärast duši all käimist liigsest veest seintel ja plaatidel kõige paremini vabaneda? Vanni puhastamise võimalikult hõlpsaks ja sujuvaks muutmiseks kaaluge vana dušikardina elegantsete kergesti lapiga puhastatavate dušiseinte ja dušinurga uste vastu vahetamist.

Kergesti ülepühitavad pinnad võivad vähendada mördi lagunemist ning katlakivi, bakterite ja hallituse teket, luues ühtlasi vannitoas tervisliku ja avara tunde.

Eriti just väikestes vannitubades võivad dušinurga uksed tõeliselt ruumi säästa, kuna neid on saadaval erinevate suurepäraselt vannituppa sobituvate mõõtudega ning nad saab vastu seina voltida või kõrvale lükata. Isoleerige ülejäänud dušinurk vannitoast, et vesi ei satuks kohtadesse, kuhu ta sattuda ei tohiks.

Enne otsuse vastuvõtmist kontrollige oma dušinurga seina ja uste profiili. Karastatud klaas ja alumiiniumprofiilid aitavad vannitoa puhastamise kiireks ja lihtsaks muuta. Klaas on puhastamiseks kõige vähem vaeva nõudev pind, vajades tavaliselt ainult korralikku vee ja klaasipesuainega lapiga ülepühkimist.

Vannituba peaks olema mugav ja külalislahke ruum. Mõni uuendus vannitoa paigutuses võib aidata muuta vannitoa puhastamise hõlpsaks ning luua aega viitmata tervisliku keskkonna.

Lugege puhta vannitoakeskkonna materjalide ja nende omaduste kohta lähemalt.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!