Ifö valamu

Kaunistage oma vannituba elegantse Ifö kraanikausiga

Kraanikauss mõjutab oluliselt teie vannitoa üldilmet. Rohked disainivõimalused, värvitoonid, materjalid ja tänapäevased kraanikausside stiilid muudavad selle muutmise lihtsaks. Kuid nii suure valikuvõimaluste hulga tõttu võib olla keeruline otsustada, millist kraanikaussi vannituppa paigaldada. Oleme kokku kogunud mõned peamised argumendid, mida kraanikausi valimisel tuleks arvestada:

 • Kui palju on kraanikausi jaoks ruumi? Kas eelistate väikest üksikut seinale paigaldatavat kraanikaussi või on ruumi topeltkraanikausi jaoks?
 • Kui lihtne peaks selle puhastamine olema?
 • Kas see peaks moodustama osa lauast, nii et mitte kuhugi ei saaks koguneda mustust? Või peaks olema liimitud laua pinnale?
 • Milline peaks selle stiil olema? Kas soovite selle lauaga ühte sulandada, nii et see ei näiks võtvat kriipsugi rohkem ruumi kui vaja?
 • Või eelistate ebatavalist disaini?
  Kui funktsionaalne peaks kraanikausi paigutus olema? Kas soovite alla kappe, et saada hoiuruumi? Või eelistate seinale kinnitatavat kraanikaussi?

Ifö sobib igasse vannituppa

Ifö kraanikausid: Sobivad paigaldamiseks igasse vannituppa

Ei ole võrdset kaunile värskendavale vannitoale, kus pesta maha pika päeva väsimus – peaaegu sama värskendav võib olla ka tunne, mis saadakse vannituppa esteetiliselt meeldiva kraanikausi lisamisel. Meie Ifö vannitoakomplektide tootevalikust leiate mistahes vannitoalahendusse sobivaid kraanikausse olenemata vannitoa stiilist. Pole vahet, kas kavatsete vannitoa täielikult renoveerida või lihtsalt paigaldada ühe uue eseme – meie kraanikausside valikust leiate kerge vaevaga kraanikausi, mis teie vannituba kaunistab.

Meie auhinnatud kraanikausiseeria VariForm, samuti seeriad Ifö Spira ja Ifö Spira Art sisaldavad erinevaid kraanikausse, millest igaüks ja kõik koos pakuvad täpselt seda, mida vajate oma piltilusa pesuruumi kujundamiseks. Vaadelgem lähemalt erinevaid valikuvariante, et leiaksite täpselt teie vajadustele vastava kraanikausi.

Ifö washbasin

Lihtne puhastada

Mis on esimene asi, mida sa töölt koju jõudes teed? Jah, tõenäoliselt lähete vannituppa, pesete käsi, nägu jne.

Õnneks on see, kui lihtne on seda värskendada, disaini ja funktsionaalsuse küsimus. Ifö Iföst leiate kraanikausi igasse vannituppa, olenemata stiilist või suurusest. Pole tähtis, kas plaanite täielikku renoveerimist või soovite lihtsalt vana kraanikaussi välja vahetada, õige valikuga teete imesid.

Meie auhinnatud Ifö VariForm valamud, aga ka Ifö Spira ja Ifö Spira Art on saadaval mitmes erinevas variandis. Näpunäiteid kraanikausi puhtana hoidmiseks:

 • Loputage neid vee ja tavalise universaalpuhastusvahendiga.
 • Ärge kasutage abrasiivseid tooteid.
 • Vältige tugevaid happeid, nagu vesinikkloriidhape ja väävelhape, samuti tugevaid aluselisi aineid, nagu seebikivi.
 • Eemaldage katlakivi jäägid sidrunhappe või äädikhappega või mõne toidupoodides saadaoleva katlakivieemaldusvahendiga.
Ifö valamu

Tooge Ifö Inspira Art kraanikausiga oma vannituppa pisut luksust

Ei ole üldse võimatu muuta oma vannituba elegantseks kunstivormiks. Meie Ifö Spira Art seeria on välja töötatud spetsiaalselt kliendi jaoks, kellel on silma detailidele ning kes hoolib tavalisest veidi rohkem disainist. Taani arhitekti Knud Holscheri elegantselt viimistletud ja lihtne disain annab sellesse seeriasse kuuluvatele kõrgekvaliteedilistele ning ühtaegu arhitektuursetele ja kaunilt kaasaegsetele kraanikaussidele sundimatult luksusliku ilme.

Sarnaselt meie Ifö Inspira seeriale on Art seeria kraanikausid kaetud Ifö Clean glasuuriga, mis kergitab puhtuse tavastandardeid. Kraanikausside pehmed ja ümarad vormid annavad vannitoale kerge ja nüüdisaegse ilme ning on hõlpsasti puhastatavad, sest puuduvad teravad ja raskesti ligipääsetavad nurgad, kuhu saaks koguneda tolm ja mustus.

Ifö Spira Art valamu

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brochure