Ifö toodete ja varuosade tarnija

Kas Ifö tooteid saab osta otse Ifö käest?

Teie kui tarbija ei saa osta WC-potte, kraanikausse ja dušilahendusi Ifö kui tootja käest. Me müüme ainult hulgimüüjate ja müügiesinduste ning paigaldajate kaudu.

Ifö veebilehel saate meie tootevalikust ülevaate meie tootekataloogist. Kui teil on vaja inspiratsiooni oma uue vannitoa kujundamiseks, leiate Põhjamaade stiilis vannitoad meie veebilehe inspiratsiooniosast.

Iga toote juurest leiate infot tootenumbri ning käibemaksuga ja käibemaksuta hindade kohta. Tootenumbrit saab kasutada konkreetse toote tellimiseks torulukksepa kaudu või müügiesindusest.

Kui soovite enne ostuotsuse tegemist näha juba paigaldatud tooteid, olete teretulnud meie esitlusruumidesse. Siin oleme ka valmis teid aitama, kui teil tekib meie toodete kohta küsimusi.

Ifö müügiesindused

Kui soovite osta Ifö toote, tehke seda meie müügiesinduses või mõne meie paigaldaja kaudu. Meie müügiesinduste loendi siit.
Väiksema valiku meie tähelepanu ehituspoodidest ja muudest remonditarvete kauplustest.

Kust saab osta Ifö varuosi?

Oleme loonud Ifö varuosade valiku kohta eraldi veebilehe. Veebileht töötab umbes nagu veebipood, ainult et sealt ei saa osta. Teisalt saate aga printida täpselt teile vajalike osade nimekirja ja viia selle paigaldajale või müügiesindusse.


Kui mõni WC-poti, kraanikausi või mõne muu Ifö toote varuosa vajab väljavahetamist, pöörduge teile toote müünud paigaldaja või turustaja poole. Lugege täpsemalt meie garantiitingimuste kohta siit [link korduma kippuvatele küsimustele garantii kohta].

Meie varuosade lehe leiate siit.


Leidke varuosad kõige nõutavamatele Ifö toodetele: