Ifö valamu

Valamud igasugustele vannitubadele

Valamu on vannitoa üks olulisemaid osi. Vali endale sobiv stiil.

Õige valamu leidmine

Sinu valitud valamu võib vannitoa üldisele esteetikale suurt mõju avaldada. Paljude jaoks on disain kõige olulisem tegur. Siiski tuleb meeles pidada mitmeid olulisi asju. Kolm kõige olulisemat on:

• Kuju
• Kujundus
• Lihtne puhastada

Vannitoa valamu kuju on ruumi stiili loomisel võtmetähtsusega. Ümaral valamul on pehmed jooned ja romantiline stiil, kandiline kuju aitab kaasa minimalistlikumale ja moodsamale väljanägemisele.

Pole tähtis, mida sa eelistad, enamikul valikutest on plusse ja miinuseid, mistõttu on oluline kaaluda ka valamu praktilisust. Turul on palju uhkeid lahendusi, mis näevad head välja, kuid mida on kuju, materjali või ebaproportsionaalse disaini tõttu raskem puhtana hoida.

Ifö valamud on saadaval erineva kuju ja kujundusega. Ühiseks jooneks on Ifö eriline glasuur.Ifö Clean, mis muudab valamu hõlpsasti puhastatavaks ja tagab, et see püsib ilus veel aastaid.


Väikesed vannitoavalamud

Vannitoa suurus on sageli valamu valikul otsustav parameeter. Kui sul on väike vannituba, kaalu seinapealset nurgavalamut või valamut, mis on spetsiaalselt disainitud väikese vannitoa jaoks, et kasutada maksimaalselt ära valamut ümbritsevat ja selle all olevat ruumi.

Ifö väikesed valamud sobivad ideaalselt väikesesse vannituppa või külaliste tualettruumi. Kui tavaliste vannitoavalamute mõõtmed on umbes 60 cm kuni 90 cm, siis meie väikesed valamud on valmistatud suuruses 40 cm kuni 50 cm, mis sobivad suurepäraselt piiratud ruumiga vannituppa.

Ka meie väikesed valamud on saadaval erineva kujuga. Need on kõik seinale paigaldatavad ja kui vajad valamu alla panipaika, saad valida väikese valamu.

Ifö valamu

Topeltvalamud kogu perele

Kui sul on suur pere, võib hommikul valamu ees ruumi puudu jääda. Kahekohaline vannitoavalamu korral saab vannitoas korraga olla rohkem inimesi ja ikkagi nautida vaikset hommikut, millest me kõik unistame.

Topeltvalamu nõuab vannitoas siiski suuremat ruumi. Kui sul on ruumi ja vannituba on disainitud nii, et see võimaldab sellise suurusega mööblit, ei kahetse sa tõenäoliselt topeltvalamu valimist.

Ifö topeltvalamu laius on 120 cm. Selle laiema mudeli valimine annab valamu ümber rohkem ruumi käteseebi, hambaharjade ja kõige muu lähedale asetamiseks. Seevastu kitsam mudel on hea lahendus vannitubades, mis ei ole hiiglaslikud, kuna see ei võta nii palju ruumi.

Ifö pakub nii vabalt seisvaid mudeleid kui ka topeltvalamuid, mida saab paigaldada valamukappidele, luues piisavalt panipaiku ja toimides suurepärase disainielemendina suuremates vannitubades. Sukeldu meie laia valikutesse ja tee valik erinevate lahenduste ja mudelite hulgast.

Ifö valamu

Ruumi optimeeriv nurkvalamu

Kui vannitoas on vähe ruumi või soovid klassikalise mudeli asemel lihtsalt väiksemat valamut, võib nurkvalamu olla sinu jaoks õige lahendus. Kraanikausi nurka asetamine annab sulle vannitoas rohkem ruumi, muutes ka väikese vannitoa suuremaks.

Nurkvalamu on seinale paigaldatav, ja kuigi see on väike, mahuvad sellele siiski seep või muud vannitoatarbed. Materjaliks on kvaliteetne portselan – ilus ja ajatu lahendus, mis talub mükse ja põrutusi ning on kergesti puhastatav.

Ifö valamu

Segistiavata valamud

Ifö valamute valikusse kuuluvad ka segistiavadega ja segistiavadeta valamud. Kui soovid seinale paigaldatavat segistit, peaksid valima ilma segistiavata valamu.

Kas valid seinale paigaldatava segisti või valamu serval asuva segisti, sõltub täielikult sinu isiklikust eelistusest. Segistiavata valamu annab valamu taha rohkem ruumi, kuid võib olla ka paigaldamise mõttes keerulisem lahendus.

Pole tähtis, mida sa valid, meil on sinu jaoks lahendus. Vaata siin meie valamuid koos segistiavaga ja ilma selleta.

Ifö valamu

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoabrošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brošüür