Ifö vannituba

Valgustatud vannitoapeeglite ja kappide võlu

Valgustatud vannitoapeeglite ja vannitoakappide võlu

Valgustuse kavandamisel avaldab suurt mõju sellele, kuidas me oma kodus elame ja end tunneme. Meie Põhjamaades muudame igapäevase valgusvajaduse rahuldamiseks kogu aeg oma valgustite paigutust optimaalsemaks.

Eriti eramajades pöördutakse päevavalguse vastu võitlemiseks ning aasta pimedast ajast ülesaamiseks üha enam nutikate valgustussüsteemide poole. Ning muidugi hõlmab see ka vannitube.

Valgus võib olla lihtne, pehme ja tagasihoidlik. Ühtlasi võib see aidata rõhutada, tuua esile või tekitada kontraste, varjamaks kohti, mida näha ei tohiks. Vannitoas tahame tavaliselt mõlemat. Valgus peaks olema funktsionaalne, kuid tekitama ühtlasi sooja õhkkonna.

Kuidas siis ühendada parim mõlemast maailmast?

Vaadake, kuidas tänapäevased vannitoapeeglid aitavad vannitoas suurepärast õhustikku luua.

Valguse eriline puudutus meie vannitubades

Vannitoale ideaalse valgustuse leidmine ei tähenda ainult rohkemate valgusallikate paigaldamist. See on täiusliku atmosfääri loomine õige loodusliku ja esteetilise valguse valikuga.

Siin on kõik, mida pead teadma valgusega vannitoapeeglite kohta.

Eriline valguse puudutus vannitoas

Vannitoa jaoks ideaalse valgustuse leidmine ei tähenda ainult täiendavate valgusallikate paigaldamist. Tegemist on loomuliku ja esteetilise valguse õige valiku abil ideaalse õhustiku tekitamisega.

Siit leiate kõik, mida on vaja teada valgustusega vannitoapeeglite kohta.

Vannitoapeeglid või valgustusega vannitoapeeglid

Olenemata sellest, kas tegu on ümmarguste, väikeste või suurte peeglitega, erinevad integreeritud valgustusega vannitoapeeglid tavalistest vannituppa paigaldatud peeglitest vaid integreeritud LED-lampide poolest.

Neid leidub integreeritud LED-valgustitena, mis on kinnitatud peegli ülaossa, või kahe nelinurkse valgusribana, mis kulgevad piki mõlemat peeglikülge.

See nutikas valgusallikate paigutus tagab, et halb valgustus või varjud ei häiri igapäevaseid tegevusi vannitoas ning ühtlasi võib peegli all asuv delikaatne valgus luua vannitoas meeldiva õhustiku.

Valgustusega peeglikappide võlu

Kui soovite, et kõik oleks ühes kohas, võite kombineerida vannitoapeegli ka vannitoakapiga.

On olemas erineva suuruse ja vormiga LED-valgustusega peeglikappe, sealhulgas ustega, millest mõlemal pool on peeglid. Sellega kaasneb eelis kapis kosmeetikatoodete jaoks mõeldud täiendava peegliruumi ja hoiuvõimaluste näol.

Vannitoakapi ukse ülemistesse osadesse paigaldatud LED-valgustid tagavad igapäevaselt vannitoas tehtavate toimingute puhul ideaalse tasakaalu leebe temperatuuri ja piisavalt erksa valguse vahel.

Sõltumata sellest, kas tegemist on vannitoapeeglitega või valgustusega peeglikappidega, on LED-valgustusega süsteemid suurepärane energiakulu vähendamise viis, kuna LED-tuled on eriti keskkonnasõbralikud ning tuntud pika kasutusea ja vastupidavuse poolest.

Niisiis – milleks oodata?


Saadaval on erineva vormi, kuju, suuruse ja raamidega vannitoapeeglid ja peeglikapid. Teie ülesanne on valida oma eelistustele vastav stiil ning leida õige esteetika, kujunduse ja funktsionaalsuse vaheline tasakaal.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Rohkem inspiratsiooniartikleid ja disaininõuandeid