Ifö vannituba

Spira Pro mööblikomplekt

Spira Pro mööblikomplekt ühendab minimalistliku disaini eksklusiivse tundega. Spira Prole on iseloomulik elegantse ja õhukese voodriga valamu, mis sulandub harmooniliselt kokku avarate aluskappidega.

Kõik ühes

Laial valamul on nelinurkne väliskülg ja sees veidi ümaram valamukauss. Nende kujundite kombineerimine annab Spira Prole elegantse ja harmoonilise mulje.

Aluskapp on saadaval kahes kõrguses. Avarad sahtlid pakuvad erinevaid praktilisi hoiustamislahendusi. Spira Pro värvid on matt laava ja kõrgläikega valge.

Spira Pro on saadaval erineva suuruse, kõrguse ja kujuga, mis tagab täiuslik lahenduse igasse vannituppa. Kapid on lakitud ja niiskuskindla pinnaga. Valamul on kergesti puhastatav Ifö Clean glasuurpind. Komplektiga kaasas käepidemed ja paigaldustarvikud.

Saadaval laiused 55, 60, 80 ja 100 cm.


Ifö Spira Pro
Peegelkapi SÜGAVUS mõjutab hoiuruumi. All asuv riiul pakub mugavat panipaika nt seepide ja muude vannitoatarvikute jaoks.
Ifö vannituba
VALGUSTUS on väga oluline osa peeglist ja kogu vannitoast. Vali valgustus vastavalt vannitoa kasutusotstarbele: kas see on külaliste vannituba või sinu isiklik ruum?
Ifö vannituba
KITSAS SERV annab valamule kerge välimuse ning nurgeline välispind on kaunilt kombineeritud valamu ümarate sisemiste kumerustega, mistõttu on seda lihtne puhastada.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!