Ifö vannitoamööbel

Vannitoa mööbel igale vannitoa suurusele

Tutvu meie laia vannitoamööbli valikuga ja leia kõik vajalik oma unistuste vannitoa jaoks.

Funktsionaalsuse kombineerimine esteetikaga

Olenemata vannitoa suurusest ja kujust, mõjutab sinu valitud mööbel suurel määral ruumi üldilmet ja tunnetust. Hästi kujundatud vannituba on ühtaegu esteetiliselt meeldiv ja funktsionaalne.

See, kas funktsionaalsus on sinu vannitoamööbli jaoks esmatähtis või soovid luua oma puhkepaiga, oleneb sinu vajadustest ja eelistustest. Samuti pead arvestama vaba ruumi mahtu. Kas sul on palju ruumi ning ruumi panipaikade ja kappide jaoks? Või pead otsima nutikaid viise, kuidas oma väikeses vannitoas ruumi maksimeerida?

Ifö vannitoamööbli valikus on kõike alates tualettlaudadest ja kappidest peeglite ja käepidemeteni – kõik erineva kuju ja suurusega. Olenemata su vannitoa stiilist, eelistustest või suurusest on meil sulle ideaalne lahendus.


Vannitoakapp

Valamukapp

Aluskapiga valamu on tänaseks saanud enamiku vannitubade oluliseks osaks. Selleks on hea põhjus. Lisaks sellele, et see on suurepärane võimalus tuua vannituppa isikupära, on see ka praktiline, peites torusid ja pakkudes hoiuruumi igapäevastele esmatarbeesemetele nagu rätikud ja tualettpaber. Seinale paigaldatud valamukapi puhul on täiendav eelis see, et see ei võta põrandapinda ega peida ilusaid plaate. Lisaks on kapi alt lihtne puhastada. Ifö valamusahtlid ja -kapid on saadaval väga erinevates suurustes, kujundustes ja värvides, seega leidub midagi igale maitsele ja vajadusele. Ifö sahtlijagajad aitavad sul korda hoida ja võimaldavad pudeleid, ilutooteid ja hambaharju käepärast ja korralikult hoiule panna. Lisaks on iga sahtel varustatud pehmete sahtlimattidega, mis on valmistatud filtrimaterjalist. Disaini täiendamiseks võimaldavad erinevad käepidemega või vajutusega avamisfunktsiooni valikud luua oma unistuste vannitoa.

Kõrged kapid ja seinakapid

Kes ei vajaks rohkem panipaiku vannituppa? Võib-olla on sul seinal tühi koht kõrge kapi jaoks või WC-poti kohal olev ruum pole kasutuses. Nii kõrged kui ka külgkapid annavad sulle vannitoas täiendavat hoiuruumi rätikute ja isiklike hügieenitoodete jaoks. Ifö vannitoa kõrged kapid ja külgkapid on osa suuremast tootesarjast, mis võimaldab kombineerida kõrgeid kappe näiteks tualettlaudadega. Sobivad kapid vannitoamööbliga loovad kauni välimuse ja ühise joone vannitoa kujunduses. Kõrged kapid ja külgkapid on saadaval paljude stiilide ja tarvikutena, nii et saad saavutada just sellise välimuse, nagu soovite. Saad valida järgmiste võimaluste vahel.
• Mitmes suuruses ja erineva disainiga kapid
• Funktsionaalsed sahtlijagajad
• Praktilised tarvikud, nagu LED-valgustid, peeglid, pesad ja palju muud
• Palju erinevaid elegantseid käepidemeid või vajutusfunktsioon

Vannitoamööbel väikestesse vannitubadesse

Isegi kui su vannituba ei ole eriti suur, on sul siiski palju võimalusi väikese vannitoa mööbli jaoks, nii et sa ei pea vannituppa sisenemiseks tegema kompromisse oma stiili, soovide ja vajaduste osas. Õige kraanikausi valimine koos aluskapiga on ülioluline, kui ruumiga on kitsas. See peab võtma võimalikult vähe ruumi, olles samal ajal funktsionaalne, et vesi ei valguks üle äärte põrandale. Meil on erineva suuruse ja kujuga valamuid, mis annavad sulle kõige rohkem ruumi ja vastavad sinu funktsionaalsetele vajadustele. Kõrged kapid ja seinakapid sobivad ideaalselt ka väiksemasse vannituppa. Need pakuvad palju hoiuruumi ilma eriti põrandapinda võtmata. Ifös on meil mitmeid võimalusi vannitoa väikestele kappidele. Meil on ka erinevaid lahendusi sahtlite ja riiulite jagamiseks. Näiteks saad kasutada meie ruumijagajaid ja väikseid aluseid sahtlite ja kappide jagamiseks, et ruumi maksimaalselt ära kasutada ja vältida segadust väiksemas vannitoas.

Ifö mööblikomplektid

Kui otsid mööblit oma äsja valminud vannituppa või soovid seda lihtsalt värskendada, siis Ifö populaarsed mööblikomplektid muudavad vannitoamööbli valimise lihtsaks. Ifö populaarsete mööblikomplektidega saad kõik vajaliku: valamu alus, käepidemed ja valamu ühes komplektis vannitoamööbliga, mis sobivad disaini ja stiiliga – väga soodsa hinnaga. Sama suurepärane detailsus ja kvaliteet nagu meie teistel toodetel, mis on just sinu jaoks lihtsamaks tehtud. Ifö mööblikomplektidel on mitmeid eeliseid: • Lihtne tellida vaid ühe tootenumbriga. • Paigaldamiseks valmis terviklahendus. • Paljud erinevad stiilid.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!