Ifö vannituba

Ifö Sense Pro mööblikomplekt

Ifö Sense Pro on taskukohase disaini põhiolemus, kust saad raha eest tõelist kvaliteeti. Sense Pro lihtne ja ajatu mööbel sobib hästi igasse vannituppa olenemata selle suurusest.

Nagu nimigi ütleb, sisaldab Sense Pro mööblikomplekt valamut, aluskappi ja käepidemeid. Komplekt on saadaval mitmes erinevas laiuses ja sügavuses ning see sobitub sujuvalt kõikvõimalike vannitubadega. Üldine disain on ajatu. Lihtne, kuid stiilne aluskapp toob eksklusiivsest ja elegantsest valamust parima välja.

Sense Pro õhukese joonega valamu annab kogu vannitoale kergema tunde ja avar aluskapp on mugav viis kõik isiklikud asjad ära peita.

Ifö Sense Pro

Kõik ühes

Komplektis on valamu, käepidemed ja aluskapp – kõik kokku sobivad, kõik kokku pandud ja paigaldamiseks valmis.

Sense Pro aluskapile saad valida uksed või sahtlid ning mõlemad on varustatud vaikselt sulguva mehhanismiga. Kvaliteetsed kapid on valmistatud niiskuskindlast MDF-ist, mis on mõeldud spetsiaalselt vannitoa keskkonda.

Valamul on kergesti puhastatav Ifö Clean glasuur. Sense Pro laial serval on alati piisavalt ruumi seepide ja muude aksessuaaride jaoks.

Ifö valamu

Kahe sahtliga mööblikomplektis on sahtlimatt ja sahtlijagaja. Käepidemed ja kinnitustarvikud on
kaasas kõigi mudelitega.

Kuigi Sense Pro puhul on tegemist vaid 15 mm paksuse servaga valamuga, on Sense Pro saadaval ka stiilsema ja paksema valamuna.

Aluskappide laiused on 60 ja 90 cm ning need on saadaval kahe sügavusega, 37 ja 47 cm.

Ifö Sense Pro

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brošüür