Ifö Sense Art

Vannid kõigile vannitubadele

Vannis käimine on väike igapäevane mõnu, mis tundub nagu spaapuhkus.

Õige valik

Sa ei vaja palju ruumi, sest Ifö vannid on saadaval erineva kuju ja suurusega – kõik kompaktsed ja kergesti paigaldatavad. Kas otsid vanni äsja ehitatud vannituppa, kus on palju ruumi, või väikesesse vannituppa, meilt leiad sobiva.

Vann tuleks valida lähtuvalt õhkkonnast, mida soovid luua, ja sellest, kuidas kavatsed seda kasutada. Kas sul on suur pere, kes kasutab seda pidevalt? Kas vanni kasutatakse ainult meeldivatel hetkedel? Või on see ilus disainielement sinu vannitoas?

Valimisel tuleb arvestada kolme peamise asjaga: tüüp, mugavus ja suurus.


Tüübi valimine

Ifö vann

Vabalt seisev vann

Vabalt seisev vannil on jalad ja emailitud välispind, mis annab vannile puhta ja kerge välimuse. See on hea lahendus, kui soovid vanni, kuid ei soovi mässata armatuuri ja konstruktsiooniga. Kas otsid teistsuguse välimusega vanni kui klassikaline valge vann? Ifö eraldiseisvad mudelid on saadaval musta ja valget värvi välispinnaga. Must vann toob vannituppa rohkem iseloomu. Saadaval on ka nelinurkne mudel valgete esipaneelidega. Nii valgetel kui ka mustadel vannidel on valge sisemus. Kõigil vabalt seisvatel mudelitel on jalad, mille kõrgust saab reguleerida.
Ifö vann

Sisseehitatud vannid

Sisseehitatud vannid on paljude jaoks traditsiooniline lahendus. See mudel on olnud aastate jooksul lemmik, sest vannist saab vannitoa loomulik ja lahutamatu osa ning see vastab üldisele disainile. Sisseehitatud vanni valimine annab sulle vabaduse luua vannitoale soovitud välimus, kuna saad valida soovitud pinna või plaadid. Lisaks saad luua vanni ümber suurema ala, kus on ruumi valgustitele, taimedele ja seebile, või millele iganes, et muuta oma vannis käimise kogemus täiuslikuks. Kui soovid lihtsamat moodust vanni integreerimiseks, saad valida kergesti paigaldatava esiosa, mis sulgeb vanni küljed.

Kvaliteetne pind

Kõik Ifö tooted väärtustavad disaini, funktsionaalsust ja kvaliteeti. Seetõttu on meie vannid valmistatud kvaliteetsetest ja kergesti puhastatavatest materjalidest.
Ifö vannid on valmistatud emailist, mida paljud inimesed teavad klassikalisest vannist. Emailitud teras on vastupidav ja tugev materjal. See on traditsiooniline ja „ohutu“ valik vannitoa kaunistamiseks.

Emailvannide eelised:

• Tugev ja vastupidav materjal
• Klassikaline välimus
• Lihtne puhastada

Ifö vann

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brošüür

Üksik- või jagatud vannid?

Vannid suurtele ja väikestele vannitubadele

Sa ei pruugi ette kujutada, kui suur võib su uus vann olla. Võib-olla tuleb vann paigaldada olemasolevasse vannituppa, mis määrab, kas sul võib olla suur või väike mudel. Kui ehitad uut vannituba, pead võib-olla ruumi eelistama, et saaksid suure vanni.

Meil on lai valik nii suuri kui ka väikseid vanne. Meie väikseim vann on väiksem kui üks ruutmeeter ja meie suurim vann on piisavalt suur kahele inimesele. Olenemata suurusest on kõik meie mudelid loodud mugava seljatoega, et saaksid vannis mugavalt istuda nii üksi kui ka koos teistega.

Lühim mudel on 130 cm pikk ja pikim 180 cm. Laiuselt jäävad meie mudelid vahemikku umbes 70 cm kuni umbes 80 cm.

Dušieraldusseinaga vann

Kui teil ei ole ruumi nii duši kui ka vanni jaoks, saab ka vanni kasutada duši all käimiseks. Sellisel juhul on hea mõte kasutada vannieraldusseina, et vältida vee pritsimist kogu vannituppa. Siin soovitame paigaldada vannile vannieraldusseina.

Ifö vannieraldusseinad on läbipaistvast klaasist ja neid saab nii fikseerida kui ka paigaldada nii, et neid saab avada sisse- või väljapoole. Vannieraldusseinu saab paigaldada nii vabalt seisvatele kui ka sisseehitatud vannidele.

Ifö vannieraldussein