Ifö Spira

Ifö Spira – lihtsus, stiilsus ja puhtus

Ifö Spira põhineb igapäevasel funktsionaalsusel, stiilil ja puhtusel. Spira tootevalikus on erineva kõrgusega WC-pottid ja kaks valamumudelit. Erinevad kujud ja paigaldusmehhanismid tagavad lahenduse igale vannitoale.

Ifö Spira põrandapealsed WC-potid

Kõik Ifö Spira WC-potid on ilma loputusservata. Koos kõigi muude nutikate detailidega muudab see murranguline Rimfree ® tehnoloogia Spira veel hügieenilisemaks ja kergemini puhastatavaks. Lisaks tõhusale loputusele täidab Ifö tehnoloogia kiiremini ka Spira loputuspaagi. Spira on saadaval ka Fresh WC funktsiooni, puutevaba loputuse ja pehmelt sulguvate prill-laudadega.

Ifö Spira seinapealsed WC-potid

Tõenäoliselt soovid oma vannitoas ruumi säästa ilma stiili või funktsionaalsuse osas järeleandmisi tegemata. Seinapealsed WC-potid võtavad vähem ruumi ja näevad põrandapealsete WC-pottidega võrreldes sageli veidi õrnemad välja. Ifö Spira seinapealsed WC-potid on varustatud hügieenilise Rimfree® tehnoloogiaga.

Ifö Spira valamud

Ifö Spira valamud on lihtsad ja funktsionaalsed. Spira tootesari koosneb nii seinapealsetest mudelitest kui ka valamutest, mis asetatakse Spira vannitoamööblile. Ja nagu nimigi ütleb, sobib Spira suurepäraselt kokku meie Spira WC-pottide valikuga.

Erinevate maitsete ja kasutusviiside jaoks pakub Ifö Spira nii kandilisi kui ka ümaraid valamuid. Valida saab ka väga erinevate suuruste vahel. Ifö Spira pakub avara ehitusega mudeleid, mis pakuvad ruumi väikestele vannitoatarvikutele.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!