Ifö WC-pott

Ifö Spira Art

Uus stiili- ja hügieenistandard

Ifö Spira Art on valamute ja WC-pottide sari neile, kes soovivad anda vannitoale elegantse tunde. Valamud on saadaval erinevates suurustes. WC-potid on saadaval nii põrandapealsete kui ka seinapealsete mudelitena.

Rimfree® standardina

Kõik Spira WC-potid on varustatud Rimfree® tehnoloogiaga, mis tähendab, et oleme loputusserva täielikult eemaldanud. Ilma loputusservata on vähem kohti, kuhu mustus ja bakterid saaksid koguneda. Samuti muudab see WC-poti kergemini puhastatavaks ja seetõttu hügieenilisemaks. Tänu meie professionaalsele tehnoloogiale on loputusfunktsioon endiselt vähemalt sama hea kui vanamoodne loputus, kui mitte parem!

Kuidas see töötab? Vaata videot siit:


Spira Art – stiilne ja hügieeniline

Ifö Spira Art valamud ja WC-potid on suurepärane valik neile, kes soovivad rohkem disainile orienteeritud lahendusi. Spira Arti jooned ja vormid on puhtad ja lihtsad, mis annab vannitoale luksusliku mulje. Spira Arti on disaininud Taani disainer Knud Holscher, kes on aastate jooksul loonud ka palju teisi Ifö klassikuid.

Ifö Spira Art põrandapealsed WC-potid

Ifö Spira Art põrandapealsete WC-pottide standardne istumiskõrgus on 42 cm. WC-potil on kvaliteediline loputusmehhanism ja rida lisatarvikuid, nagu pehmelt sulguvad prill-lauad, integreeritud Fresh WC funktsioon ja puutevaba loputus. Spira Art on varustatud murrangulise Rimfree® tehnoloogiaga.

Ifö Spira Art seinapealsed WC-potid

Seinapealsed WC-potid on jõudnud põhjamaalaste südamesse, sest need on hea väljanägemisega, praktilised ja kergesti puhastatavad. Seinapealsed mudelid jätavad ka põranda puhastamiseks vabaks. Ifö Spira Art seinapealne WC-pott on varustatud hügieenilise Rimfree® tehnoloogiaga.

Ifö Spira Art valamud

Kõige sagedamini kasutatav keraamiline ese vannitoas peab ühendama maksimaalse funktsionaalsuse sisekujundusele kohandatud esteetikaga. Ifö Spira Arti avar ümbrus pakub hoiukohta väikestele vannitoatarvetele.

Puhtad jooned ja kaasaegne disain kehtivad nii Ifö Spira Art WC-pottidele kui ka Spira Art valamutele. Seetõttu pakub Spira Art valamusari stiilseid seinapealseid valamuid, mis sobivad suurepäraselt Spira Art WC-pottidega.


Käepärane ja lihtne puhtana hoida

Nii seinapealne kui ka põrandapealne mudel on varustatud Rimfree® tehnoloogiaga, tänu millele on neid väga lihtne puhtana hoida. Lisaks teeb seinapealne mudel kogu vannitoa puhastamise veidi lihtsamaks.

Ifö Spira Art seinapealne WC-pott
RUUM PUHASTAMISEKS Seinapealsed WC-potid jätavad põranda vabaks, nii et tolmu jaoks ei oleks tarbetuid peidupaiku.
Ifö Spira Art seinapealne WC-pott
KÄEPÄRANE GEBERIT MOODUL Seinapealsed WC-potid saab paigaldada Geberit seinapealsele moodulile, mis sulandub kenasti ülejäänud sisekujundusega.
Ifö Spira Art seinapealne WC-pott
LIHTSALT PUHASTATAV GLASUUR Muidugi on nii valamutel kui ka WC-pottidel kergesti puhastatav Ifö Clean glasuur, mis hoiab ära mustuse ja lubja kogunemise pindadele.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!