Ifö vannituba

Vannitoamööbel – tähtis osa vannitoast

Vannituba on ruum, mis jääb sageli kahe silma vahele, kuid mille saab hõlpsasti tavalisest millekski eriliseks muuta, kaunistades seda nutika, elegantse ja stiilse vannitoamööbliga. Kuid enne vannitoa täieliku renoveerimise alustamist pakume mõne punkti, millega ehk igapäevaste väljakujunenud tegevuste ja toimingute kohandamisel arvestada soovite.

Vannitoa mööbli disaini näpunäiteid

Maximum Performance (MaP) testimise järgi veedame vannitoas keskmiselt 30 minutit päevas, mis tähendab pea kaheksat päeva aastas! Seda silmas pidades oleks mõistlik kohandada vannituba vastavalt oma vajadustele. Siin on mõned asjad, mida meeles pidada.

  • Millist vannituba plaanite luua? Avar vannituba just Sulle, hubane vannituba külalistele või lihtsalt praktiline vannituba kogu perele?
  • Stiil? Kas eelistate luksuslikku vannituba, mis pimestab teie külalisi või lihtsalt lihtsat, kuid elegantset igapäevavannituba?
  • Ja siis funktsionaalsus. Vannituba ei saa kunagi olla liiga lihtne kasutada. Seega pidage meeles, kui palju ruumi teil on, ja proovige leida lahendus, mis teenib nii välimust kui ka praktilisust.
  • Ärge unustage hügieeni! Vannituba peaks olema ka lihtne puhtana hoida ja see taandub nt. ladustamislahendused. Kas vajate hoiuruumi rohkem kui ühele või kahele inimesele?

Ifö vannitoamööbel

Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria – aastaid kestva ideaalse vannitoa kujundamiseks

Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeriasse kuuluvad erinevad vannitoamööbli lahendused, milles vorm on ühendatud funktsionaalsusega. Disain põhineb Skandinaavia klassikalise disaini lihtsusel ja elegantsil ning vastupidavates vannitoakappides on ohtralt hoiuruumi. Mööbli kvaliteet ja kergesti puhastatavad pinnad tagavad selle, et saate oma vannitoast rõõmu tunda veel paljude aastate jooksul.

Täiusliku vannitoa loomine võib olla peadmurdev ettevõtmine, eriti kui arvestate nii tervikut kui ka kõiki vajalikke praktilisi aspekte. Kuid oma praeguse kõige paindlikuma tooteseeriaga oleme muutnud õigete ja täpselt teie vajadustele vastavate vannitoalahenduste leidmise teie jaoks lihtsamaks. Ifö Sense tooteseeria sisaldab ulatuslikku vannitoamööbli valikut. See hõlmab 168 vannitoamööbli varianti, mida saab kohandada peaaegu iga vannitoalahenduse maitse või vajaduse järgi ning mis sisaldab mitmeid erinevaid kujusid, suurusi ja värvitoone, mida on omakorda võimalik kombineerida teiste Ifö vannitoamööbli tooteseeriatega.
Ifö vannitoamööbel

Ifö Sense kõrged kapid – hoolikalt läbimõeldud hoiuruum

Kõrge kapi paigaldamine on tõhus ruumikasutuse viis. Avara, kuid tühja ja kasutu vannitoaseina asemel on nutikaks vannitoalahenduseks kõrge kapp, milles on rohkesti ruumi käterättide, tualettpaberi ja muude vannitoatarvikute hoidmiseks. Kõrge kapp on ka ideaalne viis erinevate soovide kombineerimiseks.

Ifö Sense kõrged kapid mitte ainult ei kasuta ruumi otstarbekamalt, vaid need hoiavad teie esemed ka laitmatus korras tänu kapiukse siseküljel paiknevatele praktilistele panipaikadele. Sujuvalt sulguv uksemehhanism loob rahuliku ja luksusliku tunde. Paigaldada saab pistikupesad föönidele, elektrilistele hambaharjadele ja pardlitele.

Ifö Sense Art high cabinet can also be extended with multiple accessories such as textile pockets on the inside of the door. The soft-close function makes the use quiet and comfortable. You can also install power sockets for hair dryers, electric toothbrushes or shavers inside the cabinet.

Ifö Sense kraanikausikapid

Peale kõrge kapi paigaldamise on üks kindlamaid viise vannitoa ilme ja funktsionaalsuse parandamiseks kraanikausialuse kapi paigaldamine. Ifö Sense kapid ja sahtlid on saadaval erinevas suuruses. Kraanikausikappidel, mis sobivad nii Ifö Spira kui ka Ifö Sense kraanikaussidele, on palju paigutusvõimalusi. Sukelduge rikkalikku kraanikausivalikusse. Kõik kraanikausid on valmistatud Ifö kergesti puhastatavast glasuuritud portselanist ja neil ei ole servi ega pragusid, kuhu bakterid saaksid koguneda. Ifö Sense kraanikausikappidel on lõpuni väljatõmmatavad sujuvalt sulguvad sahtlid ja uksed, mis vähendavad müra, tagades teie vannitoas kauakestva mugavuse.

Kõikide kappide sügavust ja laiust saab reguleerida peaaegu kõikide vannitoa eelistatud hoiuruumivajaduste järgi. Niisiis, olenemata sellest, kas soovite vannitoas hoida käterätte, isiklikke asju või muid esemeid, saab kapi kohandada vastavalt teie isiklikule hoiuruumivajadusele.

Ifö Sense Art vannitoamööbel

Nupud ja käepidemed – väikesed detailid, mis mängivad tähtsat osa

Vannitoamööblit on võimalik veelgi rohkem särama panna väikeste detailide abil. Niisiis, kui soovite proovida midagi muud peale vajutusega avaneva funktsiooni, saate vannitoakappide õigesti valitud nuppude ja käepidemetega hõlpsasti ilmestada oma vannitoa kordumatut stiili ja kujundust. Meie Ifö vannitoamööbli nupud ja käepidemed on saadaval erinevates värvitoonides ja disainivariantides ning neid saab paigaldada kõikidele Ifö Sense mööbliesemetele. Tänu sellele saate valida sobivad nupud ja käepidemed just sellele kapile, mis teile meeldib.

Ifö Sense klassikalised sirged või kaarjad mööblikäepidemed tõestavad, et lihtne pole kunagi igav! Lisades need meie minimalistlikele Skandinaavia-stiilis kappidele, saate hõlpsasti muuta nii mööbli kui kogu vannitoa üldilmet. Teisalt lisavad meie universaalsed tume- või helepruuni nahaga kaetud nupud kapile sobiva koguse kontrastsust, andes teie moodsale vannitoaviimistlusele viimase lihvi.

Ifö Sense Art nupud ja käepidemed

Vannitoamööbli sobitamine – väikeste ja suurte vannitubade kujundamine

Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria lai valik sobib ideaalselt nii väikestele kui suurtele vannitubadele. Kui teie vannituba on väike, siis soovite hoolikalt kaalutleda iga kujunduselemendi eesmärki ja funktsiooni, et luua hubane ja ruumisäästlik oaas. Teisalt, kui sisustate suurt vannituba, on piiriks vaid taevas.

Väikese vannitoa kujundamine võib olla keeruline väljakutse, sest sisustuse sobiv paigutamine olemasolevasse ruumi sarnaneb hiiglasliku ristsõna lahendamisele, mis muudab innovaatilise ja paindliku vannitoamööbli valmistamise tähtsamaks kui kunagi varem! Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria on funktsionaalne, võimaldades vannitoalahenduse isikupäraseks muuta ning vähendada tööpindadel ja riiulitel hoitavate esemete hulka, paigutades isiklikud esemed ja asjad nägusatesse kappidesse.

Ifö vannituba

Vannitoa hoiukohad – Skandinaavias loodud nutikad lahendused

Inimesed hoiavad oma vannitoas tihti väga erinevaid asju ning nende hoidmine puhtalt ja laitmatus korras ei ole alati just kõige lihtsam. Ifö Sense vannitoamööbliga on selle kõige jaoks piisavalt ruumi! Oleme teinud kõik endast oleneva, et teil oleks vannitoas rohkesti hoiuvõimalusi, kui valite meie Skandinaaviast inspireeritud vannitoamööbli. Lisaks sellele on teil alati lihtne ligipääs asjadele, mida vajate, ilma et need oleksid kõigile nähtaval. Meie nutikad hoiulahendused tagavad, et kõik teie asjad püsivad kauni vannitoamööbli ukse taga peidus.

Ükskõik mis mudeli te valite, kogu Ifö Sense vannitoamööbli tooteseeria on täielikult seinakinnitustega komplekteeritud. Pole midagi sellest lihtsamat!

Ifö vannitoamööbel

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Ifö brochure