Ifö vannituba

Klassikaline vannituba 2023

Kui vannituba on vaja renoveerida või ümber kujundada, on enamiku inimeste jaoks loomulik, et nad mõtlevad klassikalises ja ajatus kujunduses. Kuid klassikaline ei pea olema igav. Väga väheste detailide abil saate hõlpsasti väljendust või stiili muuta.

Palusime stilisti ja sisekujunduskonsultandi Katrine Rougi, et ta esitaks oma nägemuse erinevatest klassikalistest vannitubadest, mis kestavad nii 2023. aastal kui ka aastaid hiljem.

“Klassikalisest sisekujundusest rääkides on peaaegu võimatu mööda minna fantastilisest kultuuripärandist ja traditsioonidest, mis meil Põhjamaades disaini ja ehitustavade osas on. Paljud materjalid, mida läbi aegade on kasutatud, on vastupidavad nii kvaliteedi kui ka stiili poolest, seepärast olen valinud kaks pakkumist klassikalise terrazzopõrandaga vannitoa jaoks,“ ütleb Katrine Roug.

Katrine Roug

Kollane traditsioon

Üks on inspireeritud 70ndate klassikalisest sisekujundusest. Mõned detailid, nagu värvitud lagi, ruudukujulised glasuuritud seinaplaadid ja puust mööbel, viivad mõtted ajataskusse, mis ei lähe kunagi moest.

Värvid vannitoas

Ärge kartke värve

Paljud inimesed ei julge kasutada sisekujunduses värve ja kindlasti mitte vannitoas, kuid just kollane lagi annab kogu ruumile iseloomu ja soojust. Ja mõtle sellele, kui lihtne on seda üle värvida, kui sa sellest tüdined, selle asemel, et vahetada plaate või mööblit.

Värvid vannitoas

Roheline elegants

Teise toa jaoks on Katrine Roug paigaldanud terrazzopõrandale tumerohelised glasuuritud seinaplaadid ning klassikalise stiili säilitamiseks on valitud valge mööbel.

“See on minu nägemus vannitoast, mis sobib enamikesse kodudesse veel paljudeks aastateks. Väikesed detailid, nagu mustad käepidemed ja furnituurid, muudavad ruumi stiilsemaks ja moodsamaks, kuid kui teile meeldib rohkem messing või teras, siis riietab see ruumi sama kenasti,“ ütleb Katrine

Värvid vannitoas
Ifö vannituba

Kas otsite uut vannituba?

Ja teil on raske valida värvi ja stiili? Oleme kogunud suure valiku pilte, kust saate inspiratsiooni oma sisustuse jaoks, olenemata teie vannitoa suurusest.

Tutvu meie pildigaleriiga ja saa inspiratsiooni enne lõpliku otsuse tegemist.

Külastage meie pildigaleriid siin
Värvid vannitoas

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Brošüür

Siit leiate teisi inspireerivaid artikleid