Ifö puutevabad loputussüsteemid

Nutikas vannituba on siin

Puutevaba vannitoa inspireerivad ideed teie kodu jaoks

COVID-19 pandeemia on pannud meid kõiki rohkem mõtlema kätehügieenile ja sellele, millega iga päev kokku puutume. Seetõttu renoveeritakse paljudes avalikes kohtades lennujaamadest hotellide ja restoranideni tualettruume puutevabadeks. Segisti, WC-poti, seebidosaatori ja ukselingi puudutamise vajaduse kaotamise eesmärk on vähendada mikroobide ja viiruste levikut ning anda tualettruumidele värskem ja puhtam ilme ning kasutuskogemus.Kuid see ei ole nii ainult avalikes tualettruumides, sama kehtib ka kodu kohta. Seetõttu valib üha enam koduomanikke puutevaba lahenduse uue vannitoa kavandamisel või soovides seda pisut hügieenilisemaks muuta. Inspireerivate vannitoaideede leidmiseks heitke pilk mõnele meie kõige populaarsemale puutevabale lahendusele:

WC-poti puutevaba loputus

Anduriga juhitav lülitusnupp võimaldab teie perel käeviipega loputuse käivitada, vältides kokkupuudet tõenäoliselt kõige bakteririkkama kohaga majas. Automaatne loputussüsteem hoiab ära mikroobide leviku ja võimaldab programmeerida loputusvee koguse ning sellega veekulu vähendada. Meie puutevabad loputussüsteemid on ka hügieenilised ja kergesti puhastatavad.

Puutevabad kraanid

USA nimeka meditsiinikeskuse Mayo Clinic andmetel võivad „viirustkandvad piisad kukkumiskohast olenevalt püsida nakkusohtlikuna mitu tundi. Roostevabal terasel, plastil ja muudel sarnastel kõvadel pindadel püsivad viirused aktiivsed tavaliselt kauem kui tekstiilil ja muudel pehmetel pindadel.“

Liikumisanduriga kraani kasutamiseks ei pea pereliikmed kraani käepidet puudutama ja teiste mikroobe üles korjama. Puutevabad kraanid võimaldavad ka vett kokku hoida, piirates voolamisaega ja tagades automaatse sulgumise. Saadaval on lai valik stiilseid infrapunasüsteemiga traditsioonilisi ja seinale paigaldatavaid kraane.

Puutevabad valgustilülitid

Valgustilülitid on kodus ühed kõige enam katsutavad kohad. Liikumisanduriga valgustite populaarsus oli tõustrendil juba enne pandeemiat, kuid nüüd on müük hüppeliselt kasvanud. Ja miks mitte? Need on suhteliselt odavad, kergesti paigaldatavad ja pakuvad ühe väikese kaitsekihi mikroobide ja viiruste eest. Ärge unustage otsida ka andurlülitiga tagantvalgustusega peegleid.

Puutevabad seebidosaatorid ja prügikastid

Seebidosaatorile kogunevad mikroobid samuti kui valgustilülitile. Oleme neid seadmeid harjunud nägema avalikes kohtades, kuid ka kodukasutusse on saadaval arvukalt atraktiivseid ja taskukohaseid seebidosaatoreid. Puutevaba prügikast võimaldab vältida puhaste käte uuesti saastumist musta kaane puudutamisel. Ka siin on saadaval täielik valik, sealhulgas anduriga ja jalgpedaaliga rakendatavad tooted.

Ei ole vahet, kas renoveerite oma vannituba või soovite luua oma perele puhtama, tervislikuma uue vannitoa, kaaluge puutevabade toodete kasutuselevõtmist. Nii paljude nutikate ja atraktiivsete valikuvõimaluste hulgast valides ei saa midagi valesti minna.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!