Ifö WC-pott

Ideaalne WC-pott teie vajadustele

Sõltumata sellest, kas eelistad seinapealseid või põrandapealseid WC-potte, meie lai tootevalik sisaldab ideaalset sobivust sinu vannituppa.

Tooted, mis jäävad sinuga aastateks

Uue WC-poti ostmisel pea silmas, et kasutad seda iga päev veel aastaid. See tähendab, et oluline on valida endale meelepärane disain, pidades samal ajal silmas pikaajalisi omadusi, nagu veekasutus ja see, kui lihtne on WC-potti puhastada.

Loomulikult on oluline ka ruum ja esteetika. Kas vannitoas on vähe ruumi? Kas eelistad seinapealset WC-potti põrandal seisevale? Meie tootevalikus on igat tüüpi WC-potid, mis sobivad sinu vannitoa ja maitsega.


Tüübi valimine

Seinapealsed WC-potid: puhas kujundus, puhtad funktsioonid

Seinapealsed WC-potid on populaarne valik sõltumata vannitoa suurusest ja kujust. Disain on puhas ja kerge, sest loputuspaak on ehitatud seina sisse, mis jätab WC-poti põranda kohale justkui hõljuma. Vannitoa erinevate elementide vaheline harmoonia on hõlpsasti saavutatav seinapealsete WC-pottidega, sest disain ei muuda ruumi kaootiliseks. Lisa elegantne loputusnupp, mis vastab WC-poti kujundusele, ja oled pannud aluse ilusa vannitoakeskkonna loomisele. Meie loputusnupud on saadaval erineva kujunduse, kuju ja värviga, seega on lihtne teha vannitoa stiili ja värviskeemile sobiv valik. Puhastamine on samuti lihtne, sest juurdepääs on tagatud nii toote kohal, all kui ka külgedel. Meie Rimfree® tehnoloogiaga WC-potti on veelgi lihtsam värskena hoida, nii et kui otsid puhtust, on seinapealne loputusservata WC-pott kõige parem valik.

Põrandapealsed WC-potid

Mõnikord ei ole seinapealse WC-poti paigaldamine võimalik. Õnneks on meil lai valik Ifö põrandapealseid WC-potte, mis tagavad teie vannitoa ilusa uue välimuse. Vana põrandapealse WC-poti vahetamine uue vastu võib tähendada kuni 70% vee kokkuhoidu. Enamik meie põrandapealseid WC-potte on varustatud meie Rimfree® tehnoloogiaga. Ifö põrandapealsetel WC-pottidel on mitu võimalikku eelist: • Puhas, ajatu disain • Ifö Clean, meie ainulaadne, vastupidav glasuur, mis on tugev ja kergesti puhastatav • Rimfree ® võimalus

Ilusad, kergesti eemaldatavad prill-lauad

Prill-laud on suur osa üldisest välimusest ja tundest. Ifö prill-lauad sobivad ideaalselt WC-potile ning loovad harmoonilise ja puhta disaini. Kiirvabastusega prill-laua valimine, istme haldamine ja puhastamine muutub palju lihtsamaks. Pehmelt sulgev prill-laud lisab ka mugavust ja vaikust ning kaitseb nii prill-lauda ennast kui ka WC-potti.

Mustusevaba Rimfree ®

Vannitoa puhtana ja värskena hoidmine on oluline, kuid see ülesanne võib tunduda hirmutav ja aeganõudev. Seetõttu töötasime välja Rimfree®.

Rimfree® on uuenduslik lahendus, mis muudab puhastamise lihtsaks. Rimfree® WC-potid on loputusservata, mistõttu ei ole kohti, kuhu mustus saaks koguneda ja peituda. See on ideaalne lahendus, kui hindad hügieeni ja puhtust.

Rimfree ® WC-pott hoiab ära mustuse kogunemise oma unikaalse potidisainiga, kus loputusvesi tuleb spetsiaalsest otsikust, mis hajutab vee suure täpsusega ümber sisemise poti.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!