Ifö vannituba

Vannitoa renoveerimine või värskendamine

Kui kaugele tuleks uue ilme ja tunde saamiseks minna?

Kõikidest eluruumidest renoveeritakse või värskendatakse kõige sagedamini vannitube. Samas on nende renoveerimine kõige kallim.

Vannitoa renoveerimine võib olla hiigelsuur töö ja hind võib olenevalt renoveerimisplaanide ulatusest erineda.
Loe rohkem

Kuid kas uue väljanägemise ja tunde saavutamiseks tuleks alati ette võtta täielik ümberehitus? Vahest mitte.

Muutke oma vannituba 5 lihtsa sammuga Kui otsite minimaalseid jõupingutusi ja kulusid, kuid ei soovi uue välimuse osas järeleandmisi teha, on siin 5 nippi ja nippi odavaks vannitoaremondiks, mis võivad anda teie vannitoale hetkega uhiuue ja stiilse välimuse.

Värskete elementide ja seadmete sissetoomine

Lihtsaim ja kulutõhusaim vannitoa ilme muutmise viis on olemasolevate seadmete asendamine väikeste odavate seadmetega ja seadmete lisamine. Siin on nimekiri viiest kiirest parandusest, mis aitavad vannituba värkemaks muuta:

1. Dušikardinate väljavahetamine

Me kõik teame, et dušikardinad on kõige odavam valik. Kuid need pole alati parim valik vannitoa veepritsmete eest kaitsmiseks ja aja jooksul võib tekkida hallitus. Dušikardina või dušiseina vahetamine on lihtne töö, mis annab vannitoale vähem kui 5 minutiga värskema ilme.

Vahetage dušikardinat regulaarselt või kasutage võimalust ja paigaldage oma dušinurka uus dušisein. Erinevad saadaolevad mudelid ja mõõdud loovad vannitoas kiiresti värske ja korrastatud ilme.

2. Valgustuse uuendamine

Õigesti valitud valgustus on lihtne viis vannitoa õhustiku muutmiseks. Pole üllatav, et vannitoavalgustuse vahetamine on kodu renoveerijate seas üks kõige tavalisemaid uuendusi.

Kui soovite õhustikku muuta, kaaluge investeerimist hämarditega või integreeritud valgustitesse nagu tagantvalgustusega vannitoapeeglitesse .

3. Ümberkujundamine ja -paigutamine

Enamasti pole vannitubades eriti palju ruumi. Väikese vannitoa tõhusaimaks renoveerimiseks võivad olla suurepärane ja eelarvesõbralik lahendus: nutikad vannitoakapid ja hoiusüsteemid, mis muudavad vannitoa stiili ja funktsionaalsuse kiiresti uueks.

Vannitoakapid avavad rohkem hoiuvõimalusi vannitoatoodete jaoks, tagavad puhta ja korras ilme ning hoiavad väiksemates vannitubades kokku väärtuslikku ruumi.

4. Valamu renoveerimine

Kui soovite minna pisut kaugemale, võib vannitoa väljanägemist kiiresti muuta uus valamu. Kui asi on kujus, siis piire polegi.

Kuna vannitoakujundus on liikumas orgaaniliste ja loomulike vormide suunas, aitavad ümarate, ovaalsete või ellipsikujuliste valamute õrnad kumerused luua vannitoas täiesti uue ja värske tunde. Siin saate tutvuda erinevate geomeetriliste kujundustega.

5. WC-poti uuendamine

Vanemate WC-pottide korral võib loputuskorra kohta kuluda kuni 13 liitrit vett. See lisab igapäevaselt kasutatavale veele märkimisväärse koguse.

Kaaluge uude tõhusamasse ja keskkonnasõbralikumasse WC-potti investeerimist. See ei loo vannitoas mitte ainult uut kogemust, vaid vähendab pikaajalises vaates ka üldist veekulu ja rahalisi kulutusi.

Mis siis, kui renoveerimisele pole alternatiivi?

Hädasti väljavahetamist vajavad seadmed või süsteemid lekivad. Võib-olla soovite hoopis täitsa uut sisustust, sealhulgas uusi plaate ning torude ja seadmete ümberpaigutamist.
Mõnikord on see lausa vältimatu. Kuid renoveerimise umbkaudset hinda on raske ennustada. See võib hõlmata põrandate, lekkiva WC-poti loputussüsteemi klappide või tihendamata põrandate ja plaatide eemaldamist.
Alates väikese vannitoa renoveerimisest kuni suureulatuslike projektideni võivad professionaalse torulukksepa tööde hind, vajalike tööde maht ning kasutatava materjali hind erineda.
Arvestada tuleb paljude asjaoludega, sealhulgas renoveerimistööde hind, vannitoa mõõdud ning kas tehakse ise või kutsutakse pigem appi professionaal. Kui otsustate kõik ümber teha, hankige kindlasti selge ülevaade vannitoa renoveerimise hinnast.Vannitoa värskendamine ei pea olema kallis ega aeganõudev. Kui soovitakse vannituba renoveerida, ei pea alati suuri plaane tegema. Kunagi pole halb järgida vannitoa trende ja hankida vannitoa puhul inspiratsiooni väikeste lisanduste, asenduste ja nippide näol, mis annavad vannitoale kordumatu nüansi.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Rohkem inspiratsiooniartikleid ja disaininõuandeid