Mis on Ifö Clean?

Ifö Clean on unikaalne glasuur, mis täidab portselani pinna mikroskoopilised poorid. Mustusel ja bakteritel on sellele raskem kinnituda.

Ifö Clean annab WC-potile ja kraanikausile väga vastupidava ja sileda pinna, nii et mustus ja katlakivi ei saa nii kergesti koguneda. Nii saate kergemini puhastatava WC-poti ja kraanikausi.

Ifö tegeleb pidevalt oma toodete optimeerimise ja arendamisega kuni viimase detailini välja. Meie välja töötatud glasuur Ifö Clean parandab hügieenitaset, ilma järeleandmisteta kvaliteedi või hinna suhtes. Kõik meie portselantooted on kaetud Ifö Cleaniga.

Ifö Cleani saladus

Ifö Clean on äärmiselt õhuke ja peeneteraline glasuur, mis tasandab keraamika pinnal leiduvad mikroskoopilised kühmud. Tulemuseks on standardse glasuuriga võrreldes väga sile lihtsasti puhastatav pind.

Et pind muutub vähem vastuvõtlikuks katlakivile ja mustusele, pikendab Ifö Clean toote kasutuskestust. Aja jooksul halvendavad katlakivi ja mustus glasuuripinna kvaliteeti.

Ifö valamu

Lihtsasti puhastatav WC-pott

Kõik Ifö WC-potid on kaetud Ifö Cleaniga. See tähendab, et saate WC-poti, mida on lihtsam puhastada. Kõva ja sile pind muudab katlakivi ja mustuse kogunemise raskemaks ning pinna puhastamise lihtsamaks.

Lihtsalt puhastatava WC-poti saamiseks soovitame valida meie Rimfree seeriasse kuuluva loputusservata WC-poti, millel on kiirvabastuse funktsiooniga prill-laud. Loputusservata WC-poti korral on mustusel vähem kohti, kuhu kinnituda.

Meie soovitused WC-pottide ja kraanikausside puhastamiseks leiate siit.
Ifö wc-pott