Ifö vannituba

5 vannitoamööbli eset, mis peavad olemas olema

Ruum olgu stiilne

Vannituba on koht, kus lõõgastuda ja rahuneda, koht, kus mööblivalik on väga oluline. See loob ruumi terviku, annab sellele iseloomu ja pakub ülivajalikke hoiukohti. Olgu siis piisava arvu vannitoakappide lisamisega kõigi oma tualett-tarvete hoidmiseks või vaid mõne vannitoariiuli riputamisega igapäevaste tarbeesemete paremaks mahutamiseks.


Siin leidub toredaid inspireerivaid vannitoaideid ja palju suurepäraseid esemeid, mille seast valida. Et asi kergem oleks, koostasime lihtsa nimekirja oma vannitoamööbli lemmikesemetest.

1. Seinakapid

Seinale paigaldatavad tooted – vannitoakapid ja WC-poti seinamudelid – sobivad suurepäraselt nii väiksemasse kui ka suuremasse vannituppa. Nende ühine kasulik omadus on, et need ei toetu põrandale ja nii on vannitoa puhastamine lihtne.

Vaatame seinakappe lähemalt. Saadaval erinevates stiilides, tekitavad need vannituppa palju hoiuruumi ja aitavad seda korras hoida. Need on suurepärane viis seinaruumi ärakasutamiseks (näiteks WC-poti kohal), jättes samas piisavalt ruumi vannitoas vabalt liikumiseks.

2. Vannitoariiulid

Vannitoariiulid sobivad ideaalselt selliste esemete paigutamiseks, mida soovite nähtaval kohal hoida. Pidage meeles, et lõppkokkuvõttes annab kõik, mida riiulile panete, oma osa vannitoakujundussesee võib olla korralikult kokkuvolditud rätikute virn või siis teie ilutoodete lemmikvalik. Või hoopis dekoratiivesemed, taimed või väike lamp.

Vannitoa suurusest olenevalt võite kaaluda riiulimooduleid, milles on mitu riiulitaset. Või nurgariiuleid, mis sobivad väga hästi kasutamata ruumi täitmiseks ja annavad vannitoas lisahoiuruumi. Ja kui seinal on ruumi, on seinale paigaldatavad riiulid nutikas viis vajalike hoiukohtade lisamiseks vannituppa.

3. Valamukapid

Need on ideaalsed, et hoida vannituba hoolitsetud ja korras. Meie arvates tasuvad kaalumist sahtlitega või sahtliteta valamukapid, mis pakuvad vannitoas hoiuruumi. Tänu sellele on igapäevaselt vajalikud esemed käepärast valamu juurest eemaldumata. Valamukapid on sageli erineva suuruse, kuju ja värvusega ning seetõttu on neid lihtne oma maitse ja ruumiga kohandada.

4. Peegelkapid

Peeglikapid täidavad kaks ülesannet korraga:need pakuvad vannitoas hoiukohta, mida vajate väiksemate esemete ja tarvikute paigutamiseks, ning kannavad vannitoapeeglit. Peeglikapid võivad eriti kasulikuks osutuda väiksemas vannitoas, kus hoiuruum on esmatähtis. Peeglikapid on saadaval erineva kuju ja suurusega – mõned kõrgemad, mõned laiemad – ja nii leidub täiuslikult sobiv iga ruumi ja hoiuvajaduse jaoks.

5. Külgkapid

Teile võib tunduda, et riiulisüsteemid või seinariiulid võimaldavad ainult mõne eseme nähtavale kohale paigutada (kui soovite, et väljanägemine oleks laitmatu ja korrastatud) või et asjad võivad natuke liiga kiiresti tolmuseks saada. Sel juhul on külgkapid ideaalne valik kõikide iga päev kasutatavate tualett-tarvete hoidmiseks ilma muretsemata selle üle, et vannituba võib sassi minna.

Praktilise ja elegantsena on need saadaval erineva kuju ja suurusega, sobides erinevate vajaduste jaoks.


Õige vannitoamööbli valimine pole lihtne ülesanne. Soovite õiget suurust, kuju ja funktsiooni, mis vastaksid ideaalselt teie pere vajadustele. Kuid hästi valitud vannitoamööbel võib olla ka stiilielemendid, mis ühendavad teie ainulaadse vannitoakujunduse.


Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberehitusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvige meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!

Rohkem inspiratsiooniartikleid ja disaininõuandeid