Ifö toote unikaalsed omadused

Ifös oleme tõestanud oma ainulaadse toote eeliseid, nagu väikese mahuga loputus, mis aitab sul säästa vett ja raha, aga ka meie glasuur, mis aitab sul säilitada vannitoatoodete ilusat välimust aastaid.

Ja need aastad, kus me kõik oleme rohkem keskendunud hügieenile, on meie anduriga loputus kõrgelt hinnatud koos ilma servata WC-pottidega, mis nii piiravad pisikute hulka kui ka muudavad puhastamise lihtsamaks.

Rimfree WC-pott

Rimfree® – ilma loputusservata, vähem mustust ja baktereid

Võtsime loputusserva ära, et mustusel ja bakteritel oleks vähem kohti, kuhu peituda, ja et puhastamine oleks palju lihtsam. Tänu meie inseneriosakonnale jääb loputus väga tõhusaks ja tarbib sama vähe vett kui meie vanemad loputusservaga mudelid.

Rimfree
Ifö WC loputuspulk

Fresh WC funktsioon – automaatne värskendus

WC loputuspulk on lihtne lahendus, mis hoiab WC-poti värske ja puhta. Ainus, mida pead tegema, on aeg-ajalt panna WC loputuspulk loputusnupu alla ja see lisab automaatselt värskendusannuse igale loputusele.

Fresh WC funktsioon
Ifö Clean glasuur

Ifö Clean glasuur – veel üks patenteeritud lahendus parema hügieeni tagamiseks

Sa ei pruugi liigselt mõelda, kuidas me valmistame või kujundame neid tooteid, ja lisaks muule ei mõtle sa esimese asjana glasuuri peale. Kuid tegelikult on see tähtsam kui sa arvatagi oskad.

Ifö Clean glasuur
WC anduritehnoloogia

Puutevaba WC loputus – hügieeniline ja puhas

Praegused trendid näitavad, et WC loputamine on vannitoa kasutajate seas üha ebapopulaarsem. Maailm liigub elektroonilisi süsteeme kasutava sanitaartehnoloogia puutevaba rakendamise suunas.

Andur

Asenda oma vana WC-pott – säästa raha ja vett

Kas teadsid, et saad raha säästa, kui asendad vana WC-poti uuega?

Vee säästmine