Ifö dušš

Inspireerivad dušilahendused

Esimene reegel ideaalse dušilahenduse saavutamiseks on: hinnake ruumi suurust realistlikult. Mõnikord ei seisne luksus külluses, vaid kõige ebavajaliku puudumises. Rohke avatud ruumiga vannituba on ideaalne spaatunde loomiseks ning seda peetakse kõrgekvaliteediliseks disainielemendiks, mis lisab väärtust tervele teie kodule.

Väikeste vannitubade korral muutuvad hoolikalt läbimõeldud lahendused värskendava igapäevase elamuse saamisel veelgi olulisemaks. Kuid isegi väikses ruumis on võimalik hõlpsasti kujundada kauneid ja luksuslikke dušilahendusi, mis lisavad vannitoale stiilsust ja praktilisust. Seevastu avarates duširuumides, kus märg ala sisaldab nii vanni kui dušši, saab näidata, kuidas on võimalik vältida kompromisse ilma ruumi ohverdamata.

Kauni lõõgastava dušilahenduse loomine

Üksikasjalikult läbimõeldud dušiala lahendusel on suur kaal kogu vannitoa kujunduse seisukohast. Oleme kokku kogunud mõned soovitused, mida võiksite planeerimisprotsessis kaaluda, et leida meelepärane ja teie vajadustele vastav dušilahendus:

  • Kui suur on teie vannituba? Kas teil on ruumikas vannituba, kuhu saab planeerida suure dušiala, või peaksite püüdma ruumi võimalikult säästlikult kasutada?
  • Kui suurt disainivabadust soovite? Kas soovite terviklikku dušikabiini lahendust või soovite piirata dušiala dušiseinte abil ja eksponeerida rohkem ruumi seinu?
  • Kas dušilahendus peaks sisaldama ka vanni kohta?

Lugege edasi, et vaadata üle teie kujundusvariandid.

Dušilahendus iga vannitoa jaoks

Uue duširuumi planeerimisel on ohtralt valikuvariante. Põhivariandid on järgmised:

  • dušiuksed
  • terviklik dušikabiin
  • klaasseinad

Üks asi, mida tuleb vannitoa ümberkujundamisel kindlasti arvestada, on see, et peaksite valima sellise dušilahenduse, kus suudate kujutleda end pärast pikka ja rasket päeva lõõgastumas.

Kasutades ajatuid dušiuksi või -kabiine saate need hõlpsasti kohandada mistahes stiiliga, mida oma vannituppa soovite. Värskendage dušiala dekoratiivsete, rõõmsailmeliste keraamiliste plaatidega ning tooge vannituppa põnevaid tekstuure ja dünaamikat.

Klaasseinad: Jätke ruumist avaram mulje

Klaasseinte puhas disain sobib kõikide interjööristiilidega alates traditsioonilistest kuni moodsateni. Klaasseintega dušilahendus võimaldab teil kaitsta vannituba laialipaiskuvate veepritsmete eest ja samal ajal demonstreerida oma kauneid põrandaplaate. Peale selle on klaasseinad dušiala ja kogu ülejäänud vannituba ühtseks tervikuks siduvaks elemendiks, sest keraamilised plaadid võivad jätkuda väljaspool dušiala, luues tervikliku üleminekuteta üldilme.Klaasseinad mitte ainult ei jäta ruumist suuremat muljet, vaid need säästavad ka puhastamisele kuluvat aega, sest neil praktiliselt puuduvad kohad, kuhu saaks koguneda hallitus ja mustus. Ainus, mis duši säravpuhtana hoidmiseks tuleb teha, on klaaspind iga kord pärast duši all käimist lapiga kuivaks tõmmata. Seda tüüpi lahendus võib olla sobivam ka inimestele, kel on probleeme liikumisega või liigeste painduvusega, sest metallraamide puudumine muudab duši all liikumise lihtsamaks.

Vahetage dušikardinad välja

Dušiuksed on suurepärane lahendus, kui teil on kahe seina vaheline ruum, kuhu saab suhteliselt hõlpsasti paigaldada pöörduksed. Seega, olenemata sellest, kui suur või väike on teie dušiala, on ohtralt võimalusi luksusliku duši või isegi vanni paigaldamiseks, kui te ei suuda otsustada, kas valida dušš või vann.

Väikse vannitoa korral võib olla nutikaks lahenduseks paigaldada voldikuksed, millega saab pesemise ajaks moodustada dušikabiini või mille saab seina äärde kokku lükata, kui dušši parajasti ei kasutata. See on ideaalne dušilahendus ruumi säästmiseks, sest võimaldab kasutada dušiala põrandat ka muul otstarbel.

Kui valite klaasist dušiuksed, saate dušiala läbi kogu ruumi ulatuvaid katkematuid põranda- ja seinaplaadipindasid tükeldamata hõlpsasti ja loomulikult ümbritsevaga kokku sulandada. Peale sellele on klaasuksi dušikardinaga võrreldes lihtsam puhastada ning need tekitavad valgusküllasema ja ruumikama mulje ka kõige väiksemates vannitubades.

Terviklikud dušilahendused

Lihtsaim viis uue elegantse ja kena vannitoa tunde kogemiseks ilma aja- ja rahakuluka renoveerimiseta on paigaldada terviklik dušikabiin. Dušikabiini saab vannitoas paigaldada ükskõik kuhu ja see on tõeline klassika ka aastate möödudes. Dušikabiini seinad tagavad tõhusa kaitse lekete ja veekahjustuste eest, sest vesi püsib kindlalt dušialas.

Üks põhiküsimusi, mis määrab suuresti teie vannitoa stiili ja funktsionaalsuse, on see, kas valite tervikliku dušikabiini lahenduse või mitte. Meie Porsgrund Showerama 10-5 tooteseeria võimaldab teil valida erineva suurusega nelinurksete ja viisnurksete kabiinilahenduste hulgast, kus leidub nii moodsat kui ka klassikalist disaini ning mida on võimalik sobitada ükskõik millisesse nurka teie vannitoas. Sellise lahenduse korral ei pea te hetkekski muretsema äravoolu ja veekahjustuste pärast, sest vesi püsib kindlalt kabiinis. Enamik inimesi eelistab klaasuksi, kuid kui soovite varjata torusid, muid paigaldisi vms, võite kabiini tagaseinaks valida jääklaasi. Võib-olla eelistate hoopis keraamiliste plaatide peale paigaldatud Porsgrund Showerama 10 tooteseeria minimalistlikke ja moodsaid klaasseinu või -uksi, et jätta vannitoast avaram mulje ja lisada disainivabadust olenemata ruumi kujust või suurusest.

Ammuta inspiratsiooni Ifö brošüürist

Lihtsalt kiire ümberkujundusprojekt või täielik renoveerimine?
Sirvi meie vannitoa brošüüre, et saada rohkem inspiratsiooni!