Ifö vannitoatoodete paigaldusjuhend

Kõikide Ifö vannitoatoodete komplekti kuulub paigaldusjuhend.

Näiteks kui soovite teada saada, kuidas paigaldada Ifö WC-poti Sign Art seinamudelit, otsige toode lihtsalt meie veebilehelt üles.

 

Toote leheküljelt leiate tehnilised joonised, paigaldusjuhendid, tootelehed, 2D- ja 3D-failid ja muud asjakohased dokumendid.

 

Paigaldusjuhendid leiate toote lehekülje allosast:

 

Kas Ifö tooteid võib ise paigaldada?

Üldiselt võib kõik Ifö tooted ise paigaldada. Kuid WC-potil peab olema sulgeventiil. Seetõttu peab saama vee sulgeda otse WC-poti juurest. Vastasel korral tuleb paigaldamiseks pöörduda torulukksepa poole.

Üldiselt soovitame meie toodete paigaldamise või remontimise korral võtta ühendust professionaalse torulukksepaga. Valest remontimisest või ebaõigest paigaldamisest põhjustatud defektide korral garantii ei kehti. Ifö toodete garantiijuhiste kohta lugege täpsemalt siit.

Ifö toiletter

 

Ifö paigaldusvideod

 

Paljude meie WC-pottide ja kraanikausside paigaldamise kohta on olemas videod. Paigaldusvideod leiate Ifö YouTube’i kanalilt. Kanalit täiendatakse pidevalt uute videotega. Selle leiate siit.

 

Ifö Signi tooteseeria paigaldamine

Ifö Sign on klassikaline kraanikausside ja WC-pottide seeria, mis muudab vannitoa disaini lihtsaks ja ajatuks. WC-potid on saadaval nii põranda- kui ka seinamudelina, nii nähtavate kui varjatud loputuspaakidega.

 

Kui teil ei ole varem WC-poti seinamudelit olnud, tuleb enne Ifö Signi WC-poti kinnitamist lasta paigaldada loputuspaak. WC-pottide seinamudeli jaoks sisseehitatud loputuspaagi paigaldamise videot näeb siit:

 

Ifö Signi WC-poti seinamudeli paigaldamine

Ifö Spira paigaldamine

Ifö Spira ja Spira Art on kraanikausside ja WC-pottide seeria, mis annab teie vannitoale kena ilme. Tooteseeriate Spira ja Spira Art WC-potid on saadaval nii põrandamudelitena (S-haisuluku ja universaalhaisulukuga) kui ka seinamudelitena.

Ifö Spira Arti prill-laua paigaldamine s

Ifö Spira prill-laudadel on erinevad variandid. Kõiki ühendab see, et neil on kahte tüüpi kinnitused: püsikinnitus ja kiirvabastuskinnitused. Kiirvabastuse funktsiooniga prill-laua saab puhastamise ajaks kergesti eemaldada.