Kvaliteet


Kvaliteet on meie jaoks väga oluline. Meil on enam kui 80 aasta pikkune vannitoaportselani tootmise kogemus ning katsetame pidevalt uusi materjale ja lahendusi. Ja loomulikult võtame alati kuulda ka kliente.

Toodete katsetamine

Valmistame vannitoatooteid, mis peavad vastu nii ajahambale kui ka sagedasele kasutamisele. Ning kuigi materjal ja kaunis välimus loeb, on samavõrd oluline ka funktsionaalsus. Kõik kontrollitakse üle. Nii väldime selliste toodete turule jõudmist, millel on ebastandardsed plastosad, nihkes kruviaugud või muud defektid.

CE-märgis

Meie tootmisprotsess on nüüdisaegsemaid maailmas. Kõik tooted on CE-märgisega ja meie professionaalid kontrollivad kõiki detaile käsitsi. Juba üle 20 aasta oleme sertifitseeritud ISO 9001 ja ISO 14001 kohaselt.

Oleme tõeliselt uhked oma kvaliteedimärgiste üle, kuid parima tagasiside vannitoatoodete kohta saame inimestelt, kes kasutavad neid iga päev. Just seepärast on meie tooted ühtviisi menukad nii tavakasutajate hulgas kui ka professionaalide, näiteks disainerite ja torulukkseppade seas.

ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001

ISO 9001 kvaliteedisertifikaat on meil juba 1994. aastast alates. See tagab kõrge kvaliteediga ohutud tooted. Alates 1998. aastast oleme ISO 14001 keskkonnasertifikaadi omanikud, mis näitab, et töötame nii klientide huvide kui ka keskkonnanõuetega arvestades. 2016. aastast oleme sertifitseeritud OHSAS 18001 kohaselt. See on ohutu töökeskkonna nõudeid kehtestav standard.

Kvaliteedimärgis Nordic Quality

Nordic Quality on sõltumatu kvaliteedimärgis, mis antakse keskkonnahoidlikele, energiasäästlikele ja töökindlatele toodetele. See on spetsiaalselt välja töötatud Põhjamaades kehtivate paigaldus- ja funktsionaalsusnõuete kohaselt. Seda märki kandvate toodete ostmine on ühtlasi kindel ja majanduslikult kasulik pikaajaline investeering.

Ohutu veepaigaldis

Ohutu veepaigaldis (Safe Water Installation) on nõuete kogum, vähendamaks vee- ja tulekahjustuste, legionella leviku ja mürgistuste ohtu. Need nõuded kehtivad nii toodete kui paigaldajate kohta, hõlmates personali koolitamist ja sanitaartehnikaettevõtete sertifitseerimist. Eesmärk on tagada tarbijate suurem ohutus ja kindlustunne.