Kvaliteet

Kvaliteet on kogu meie tegevuse keskpunkt. Vannitoaportselani oleme tootnud juba üle saja aasta ning jätkame töötlemisviiside ja materjalide arendamist. Selle aja jooksul oleme katsetanud erinevaid materjale ja järele proovinud uuendusi. Kvaliteedimärgised on kindlasti väga vajalikud, kuid parima tagasiside vannitoatoodete disainimise kohta saame klientidelt.

 

Mis on kõige olulisem kvaliteedi tagamisel?

- Hoolikalt valitud materjalid.

- Konstruktsiooni ja materjalide kokkusobivus.

- Kvaliteetsed tootmisrajatised.

- Tooteid kontrollitakse käsitsi.

 

Funktsionaalsus

Meie vannitoatooted peavad vastu nii ajale kui ka kasutamisele. Kuid peale materjali on muidki tähtsaid tegureid. Funktsionaalsus on sama oluline kui hea välimus. Seepärast on meie toodete kõik detailid käsitsi katsetatud ja kontrollitud. See tähendab, et iga toode vaadatakse enne tehasest väljasaatmist professionaalse pilguga üle.

 

Õnneks on meie kvaliteedinõudlikkus vilja kandnud. See on andnud suurepäraseid tulemusi ning meie tooted on pälvinud nii tavakasutajate kui ka professionaalide, näiteks disainerite ja torulukkseppade, tunnustuse.

 

Ohutu veepaigaldise nõuded

Ohutu veepaigaldis (Safe Water Installation) on Rootsis, meie tööstusharus väljatöötatud nõuete kogum, vähendamaks veekahjustuste, legionella leviku, tulekahjustuste ja mürgistuste ohtu. Need nõuded kehtivad nii paigaldajate kui toodete kohta. Süsteem hõlmab sanitaartehnikaettevõtete sertifitseerimist ja torulukkseppade, töödejuhatajate jm personali koolitusi. Eesmärk on tagada tarbijate suurem ohutus ja kindlustunne.