Lihtne puhastada

Looduse, disaini ja tehnoloogia suhe on oluline osa meie disainikontseptsioonist.

Esmatähtis põhimõte on meie toodete puhtus. Kergesti puhastatav vannitoatoode on hügieenilisem ja bakterite levimise risk on väiksem. Pesuainet kulub vähem ja nii on see ka loodushoidlikum.

 

Mis muudab vannitoatoote puhastamise lihtsaks?

Tolmu ja mustuse kogunemist erinevatele pindadele mõjutab materjalivalik: portselaniglasuur WC-potil ja kraanikausil, mööbli pind ja materjal. Toodetes rakendame täiustatud pinnatehnoloogia aastatepikkuse uurimis- ja arendustegevuse tulemusi.

 

Puhtus on meie tootedisaini loomulik osa. Oleme vähendanud alasid, kuhu mustus saaks koguneda. Seepärast ei leia te meie vannitoatoodetelt tarbetuid liitekohti, avasid ega nurki.

 

Rimfree – loputusservata tooted

WC-pottide puhtust on murranguliselt täiustanud Ifö Rimfree© tehnoloogia. Rimfree© tähendab, et WC-potil ei ole loputusserva, kuhu mustus ja bakterid saaksid peituda. Videos on näidatud, kuidas see murranguline tehnoloogia tegelikult töötab:

 

Glasuur Smart

Meie WC-potid ja kraanikausid on kaetud siledama glasuuriga, mis vähendab mustuse kogunemist pinnale – ja vannituba püsib puhas. Uus glasuur Ifö Smart on siledama pinnaga, ulatub nähtavatest pindadest kaugemale ning tagab puhtuse muuhulgas ka WC-poti veepinnast allpool ja kraanikausi ülevooluavas.