Säästvus

 

 Kui vähegi võimalik, keskendume kvaliteetsete toodete valmistamisele ja väldime odavat masstoodangut. Miks? Võtmesõnad on vastupidavus, lihtsus ja funktsionaalsus.

Sellega kaasneb lugupidav hoiak looduse suhtes. Seepärast seab Ifö keskkonnahoidlikkuse esikohale nii toote funktsioonides kui ka disainis. Meie eesmärk on valmistada tooteid, mis peavad vastu aastaid. Kvaliteetsete ja kauakestvate vastupidavate toodete eelistamine on üks olulisemaid viise olla pidevalt muutuvas maailmas jätkusuutlik.

 

ISO 9001 ja ISO 14001

Kõikidele meie toodetel on CE-märgis ning alates 1994. aastast oleme sertifitseeritud ISO 9001 kohaselt ja 1998. aastast ISO 14001 kohaselt. ISO sertifikaat on rahvusvaheline tunnustus, mille on saanud paljud ettevõtted kogu maailmas. Peamiselt annab see kindlustunde, et tooted ja teenused on ohutud ning kvaliteetsed. Nende sertifikaatide omamine tähendab, et meie jõupingutused on suunatud nii klientide kui ka keskkonna hüvanguks.

 

Kvaliteedimärgis Nordic Quality

Nordic Quality on sõltumatu kvaliteedimärgis, mis annab kinnisvaraomanikele ja lõpptarbijatele märku keskkonnahoidlikest, energiasäästlikest ja töökindlatest toodetest. Need tooted on välja töötatud Põhjamaades kehtivate paigaldus- ja funktsionaalsusnõuete kohaselt ning tagavad mõistlikud kasutuskulud kogu toote elukaare jooksul.