Vannituba on kodu uus süda

Usume, et vannituba on kodu kõige tähtsam ruum. Koht, kus on ruumi rahu, unistuste, igapäevaelu ning kõikide väikeste ja suurte eluhetkede jaoks. Tahame, et igapäevaelu oleks lihtne. Seetõttu projekteerime vannitoasisustust, mis on hügieeniline ja kergesti puhastatav. Kui valite Ifö, valite Põhjamaade disaini. Ehe, jätkusuutlik ja puhas disain, mille inspiratsiooniallikaks on loodus.

Leidke inspiratsiooni oma uue vannitoa jaoks ja nõuandeid selle kohta, kuidas värvitoonide ja kujundusmaterjalide valimist kõige nutikamalt alustada.

Olete planeerimisega juba täies hoos, aga vajate abi konkreetsete toodete valimisel või selles, kuidas ruumi kõige paremini ära kasutada? Unistuste vannitoa kujundamisel on abiks meie veebipõhine planeerimisprogramm.

 

Oma vannitoas otsustate ise!

Vannituba peab olema ruum kõigi jaoks, noorte, vanade jaoks, üksi või koos olemiseks. Lugege lugusid allpool ja avastage, mis on ühist koeral, joogal, väikelapsel ja eakal härrasmehel.

 

Jooga või Šokolaad? Mis on teie salajane nauding vannitoas? Vaata kogu lugu ja saa inspiratsiooni oma tuleviku vannitoa jaoks.

 

Kas teate, kes valitseb vannituba siis, kui teid kodus ei ole? Las vannituba olla koera jaoks midagi sellist, mida ta väärib.

 

Elu on täis suuri otsuseid – lihtsalt võtke need vastu. Oleme siin, et aidata teil vannitoa jaoks tooteid valida ja ammutada inspiratsiooni, mis paneks kõiki tunnustavalt JAH ütlema! Saate alati abikätt kasutada, eks ole!

 

Kes ütles, et võitu ja suuri edusamme ei saa tähistada vannitoas? Vaadake, kuidas lahedaim poiss WC eest hoolitses ja ammutage inspiratsiooni oma tulevase vannitoa jaoks.

Soovite veel inspireerivaid ideid?

Muutuse toovad väiksed detailid. See, milline on seep või lõhn, ütleb teie kohta palju, nagu ka mööbli ja seinte värvus ning materjalide valik.

Oleme oma põhjalikku artikliarhiivi kogunud nõuandeid ja nippe värvuste, materjalide, viimistlusdetailide ja tootevaliku kohta – vajate neid uue vannitoa planeerimisel.

Artiklid leiate siit

Planeerite uut vannituba?

Teil on keeruline värve ja stiili valida? Oleme kogunud suure valiku pilte, pakkumaks disaini-inspiratsiooni igas suuruses vannitoa jaoks.

Vaadake meie pildigaleriid ja ammutage enne lõpliku otsuse tegemist inspiratsiooni.

Külastage meie pildigaleriid siin 

 

Kavatsete remonti teha?

Teame, et uue vannitoa planeerimisel on palju, millele mõelda, mistõttu oleme kokku kogunud mõtteid ja vihjeid, mis aitavad valida õiged tooted ja kujunduse algusest peale.

Külastage meie planeerimise lehte