Iga kodu vajab vähemalt ühte – aeg osta uus WC-pott?

 

Vannitoa sisekujunduses ja vannitoamööbli funktsionaalsuses on viimaste aastate jooksul palju muutunud. Enne kui alustate vannitoa renoveerimist või hakkate kavandama oma uue kodu vannitoa sisekujundust, on meil teile mõned soovitused.

Soovitused vannitoa ümberkujundamiseks: WC-pott

Vannitoa renoveerimine ei ole väike ettevõtmine. Te tahaksite olla kindel, et valite õige WC-poti, mis vastab teie vajadustele ja elustiilile. Alljärgnevalt on loetletud mõned aspektid, mille üle soovite ehk aru pidada:

  • Milline peaks WC-pott välja nägema – kas see peaks olema hele ja seinale kinnitatud ning loputuspaak elegantselt seina sisse peidetud või lihtne põrandale paigaldatav mudel?
  • Kui hügieeniline ja kergesti puhastatav see teie arvates peaks olema – kas loputusservaga või ilma? Milline peaks olema portselaniglasuuri kvaliteet?
  • Kas veekulu on teie jaoks oluline?
  • Kas hind vastab kvaliteedile?

Peale selle on muidugi veel terve rida muid üksikasju, mida tuleks kaaluda, nagu näiteks prill-laua värv, sujuvalt sulguvad hinged ja üldine disain.

 

 

Ifö Inspira vannitoakomplekt

Vannitoakomplektid Ifö Inspira ja Ifö Inspira Art seavad tänapäevaste WC-pottide standardeid. Kergesti puhastatav tehnoloogia ning vastupidavad ja funktsionaalsed lahendused tagavad teile WC-poti ja vannitoa, mida teie ja teie pere saab muretult nautida veel pikki aastaid. Spira Art toob oma puhaste joonte ja vormidega lavale nüüdisaegse Skandinaavia disaini.

Seinale kinnitatav WC-pott – praegune disainitrend vannitoas

 

Enamik inimesi, kes oma vannituba ümber kujundavad või uut ehitavad, otsustavad WC-poti seinamudeli kasuks. Torud ja loputuspaak on elegantselt seina sisse peidetud ja WC-pott ise "hõljub" põranda kohal. Need omadused annavad WC-potile kerge ja nüüdisaegse ilme ning muudavad WC-poti ümbruse puhastamise imelihtsaks.

Vana, põrandal seisev WC-pott tuleb seinamudeli vastu lasta vahetada vastava valdkonna spetsialistil. Kui olete WC-pottide seinamudelite asjus võhik, pöörduge kohaliku torulukksepa poole, kes teid paigaldamisel aitab.

Ifö Inspira WC-pottide seeria – innovaatilised detailid

Ifö Inspira WC-pottidel on mitmeid innovaatilisi lahendusi. Esiteks on WC-potil Ifö ainulaadne hügieeniline loputusservata tehnoloogia. Nendel WC-pottidel loputusserv lihtsalt puudub, mis tähendab seda, et pole ka kohta mustuse ja bakterite kogunemiseks – ülimalt hügieeniline! Lisaks sellele on paagi loputusjärgne täitumisaeg lühem ja WC-pottidel on eraldi sisepaak, et vältida kondensaadi tekkimist WC-poti välimise loputuspaagi välispinnale.

Üks, mida me muutunud ei ole, on kvaliteet, ning see on loomulikult miski, mida märkate ka veel paljude aastate möödudes. Kõik Ifö WC-potid on vastupidavad nii ajale kui ka kasutamisele.

Vee kokkuhoid kahesüsteemse loputusega

Vee säästmine on kasulik nii keskkonnale kui ka teie rahakotile. Me oleme loputusmehhanismi nii tõhusaks teinud, et väikeseks loputuseks vajab see ainult 2 liitrit ja suureks loputuseks 4 liitrit – tavakogused on vastavalt 3 ja 6 liitrit.

Ifö hoiab WC-poti värskena ka puhastuskordade vahel

Kõikidel Ifö WC-pottidel on üks kasulik uuendus: neil on automaatne värskendamisfunktsioon. Paigaldage lihtsalt loputusnupu kaudu ‘Ifö Fresh Stick’ värskenduspulk ja WC-potti lastakse igal loputuskorral väike kogus värskendit. See jätab potti värske ja meeldiva lõhna ning vähendab puhastuskordade vahel bakterite hulka potis.

 

Väikesed detailid vannitoas: prill-lauad, hinged, glasuur

Kõvaplastist prill-laua sujuvalt sulguv kaas ja kiirvabastusfunktsioon võiksid olla teie jaoks hea investeering. WC-poti kaane sulgemisel tagab sujuvalt sulgumise funktsioon selle pehme ja vaikse sulgumise. Ja WC-poti puhastamisel võimaldab kiirvabastusfunktsioon prill-laua bakteritest ja mustusest vabanemiseks hõlpsasti eemaldada. Veel üks oluline detail, mis aitab WC-potti puhtana hoida on kergesti puhastatav glasuur Ifö Clean.

Sobiva disainiga kraanikausid teie vannituppa

Vannituba moodustab alati terviku. Kauni ja harmoonilise üldmulje loomiseks peavad kõik elemendid omavahel kokku sobima. Sarnaselt Ifö Inspira WC-pottide seeriale teeb ka Ifö Spira kraanikausside disain kummarduse Skandinaavia hingele ja maastikele. Meie kollektsiooni kulub peaaegu 20 erinevat kraanikausi mudelit väiksest suureni, ümmargusest nelinurkseni, segistiavaga vasakul, keskel või paremal, et see sobiks teie vannitoa kujunduslahendusega, hoolimata vannitoa suurusest ja kujust. Teie olete vannitoa kujundaja ning omavahel sobivate, hoolikalt viimistletud ja tänapäevaste vannitoaelementide abil loodud tulemus saab olema suurepärane.