Kaunistage oma vannituba elegantse Ifö kraanikausiga

 

Kraanikauss mõjutab oluliselt teie vannitoa üldilmet. Rohked disainivõimalused, värvitoonid, materjalid ja tänapäevased kraanikausside stiilid muudavad selle muutmise lihtsaks. Kuid nii suure valikuvõimaluste hulga tõttu võib olla keeruline otsustada, millist kraanikaussi vannituppa paigaldada. Oleme kokku kogunud mõned peamised argumendid, mida kraanikausi valimisel tuleks arvestada:

  • Kui palju on kraanikausi jaoks ruumi? Kas eelistate väikest üksikut seinale paigaldatavat kraanikaussi või on ruumi topeltkraanikausi jaoks?
  • Kui lihtne peaks selle puhastamine olema? Kas see peaks moodustama osa lauast, nii et mitte kuhugi ei saaks koguneda mustust? Või peaks olema liimitud laua pinnale?
  • Milline peaks selle stiil olema? Kas soovite selle lauaga ühte sulandada, nii et see ei näiks võtvat kriipsugi rohkem ruumi kui vaja? Või eelistate ebatavalist disaini?
  • Kui funktsionaalne peaks kraanikausi paigutus olema? Kas soovite alla kappe, et saada hoiuruumi? Või eelistate seinale kinnitatavat kraanikaussi?

Ifö kraanikausid: Sobivad paigaldamiseks igasse vannituppa

Ei ole võrdset kaunile värskendavale vannitoale, kus pesta maha pika päeva väsimus – peaaegu sama värskendav võib olla ka tunne, mis saadakse vannituppa esteetiliselt meeldiva kraanikausi lisamisel. Meie Ifö vannitoakomplektide tootevalikust leiate mistahes vannitoalahendusse sobivaid kraanikausse olenemata vannitoa stiilist. Pole vahet, kas kavatsete vannitoa täielikult renoveerida või lihtsalt paigaldada ühe uue eseme – meie kraanikausside valikust leiate kerge vaevaga kraanikausi, mis teie vannituba kaunistab.

Meie auhinnatud kraanikausiseeria VariForm, samuti seeriad Ifö Spira ja Ifö Spira Art sisaldavad erinevaid kraanikausse, millest igaüks ja kõik koos pakuvad täpselt seda, mida vajate oma piltilusa pesuruumi kujundamiseks. Vaadelgem lähemalt erinevaid valikuvariante, et leiaksite täpselt teie vajadustele vastava kraanikausi.

Disainivabaduse maksimaalne suurendamine Ifö VariForm kraanikaussidega

Ifö on viimase üheksa aasta jooksul võitnud kokku üle 50 disainiauhinna, sealhulgas auhinnad Red Dot ja Design Plus. Viimase auhinna iFDESIGNAWARD2018 sai meie uusim toode Ifö vannitoamööbli tooteseerias, VariForm, oma paindliku kraanikausside disainikontseptsiooni eest.

Olles pühendunud ainult kraanikausside disainile, pakub VariForm tootesari täielikku disainivabadust, sest kõik kraanikausside disainilahendused sobivad mistahes vannituppa paigaldamiseks. Tootevalik on saadaval nelja erineva geomeetriaga, mis ühest küljest ei ole väga kaugel neutraalsest, mis võiks üsna kiiresti tüüdata, kuid mis on siiski piisavalt revolutsioonilised, et vastata uusimatele disainitrendidele. Erinevate kujude hulka kuuluvad ümmargune, nelinurkne, ovaalne ja ellipsikujuline ning need sobivad ideaalselt uusima vannitoadisainiga, mis nõuab teatud liiki kohandamist.

Olenemata variandist või kujust on meie VariForm kraanikausid hea sügavusega, mis tagab liikumisvabaduse ergonoomilistes tingimustes. Peale selle on kraanikausid tehtud kõrgekvaliteedilisest sanitaarportselanist, mis muudab need kriimustamis- ja pragunemiskindlaks ning kergesti hooldatavaks, nii et ei pea muretsema, kas neid saab ikka kasutada ka aastate pärast.

Vannitoa ajatu ilme Ifö Spira kraanikausiga

Ifö Spira on elegantsete ja klassikaliste kraanikausside ja WC-pottide seeria, mis kaunistavad iga vannituba olenemata selle stiilist või siseviimistlusest. Selle seeria kraanikausside ajatu disain on välja töötatud eesmärgiga vastata teie igale soovile ning on saadaval kahe erineva kujuga – ümmarguse ja nelinurksena ning suuruses alates 40 cm kuni 90 cm, mis teeb neist ideaalse valiku nii väikeste kui suurte vannitubade jaoks. Meeldiv on see, et kogu sari on kaetud meie Ifö Clean glasuuriga, mis tähendab seda, et Ifö Spira kraanikausi külge ei kogune mustust ega lubjasadestisi. 

Kui soovite midagi enamat kui lihtsalt elegantset ja hõlpsasti puhastatavat kraanikaussi, on Ifö Spira seeria saadaval ka vannitoa terviklahendusena. See tähendab, et saate mitte ainult kraanikausi, vaid ka täielikult komplekteeritud kraanikausikapi samas pakendis. Selleks, et pakkuda Teile veelgi suuremat loomingulist vabadust, oleme välja töötanud mõned Ifö Spira kraanikausid, mis sobivad paigaldamiseks koos meie praeguse kõige paindlikuma vannitoamööbli seeriaga Ifö Sense, et saaksite oma kordumatu vannitoalahenduse veelgi isikupärasemaks muuta. 

Tooge Ifö Inspira Art kraanikausiga oma vannituppa pisut luksust

Ei ole üldse võimatu muuta oma vannituba elegantseks kunstivormiks. Meie Ifö Spira Art seeria on välja töötatud spetsiaalselt kliendi jaoks, kellel on silma detailidele ning kes hoolib tavalisest veidi rohkem disainist. Taani arhitekti Knud Holscheri elegantselt viimistletud ja lihtne disain annab sellesse seeriasse kuuluvatele kõrgekvaliteedilistele ning ühtaegu arhitektuursetele ja kaunilt kaasaegsetele kraanikaussidele sundimatult luksusliku ilme.

Sarnaselt meie Ifö Inspira seeriale on Art seeria kraanikausid kaetud Ifö Clean glasuuriga, mis kergitab puhtuse tavastandardeid. Kraanikausside pehmed ja ümarad vormid annavad vannitoale kerge ja nüüdisaegse ilme ning on hõlpsasti puhastatavad, sest puuduvad teravad ja raskesti ligipääsetavad nurgad, kuhu saaks koguneda tolm ja mustus.