Mööbli valimine

Õige valgustuse ja mööbli abil on lihtne luua igaks puhuks sobiv meeleolu.

Värvused ja valikud

Kõige nähtavam osa vannitoast on kapid.
Valida saab mitme elegantse uksevärvuse vahel, näiteks matt-grafiithall, mattpruun või valge.
Puidust kapiustega on lihtne kujundada vannitoale peenem stiil.

Puitmööbel

Puidu välimus võib aja jooksul muutuda. See on ühtaegu selle materjali võlu. Mõne aasta möödudes omandab puit sügavama tooni. Oluline on ka puu vanus ja päritolu. Seega, kui olete näinud mõnd meie puitmööblieset kataloogis või esitlusruumis, siis teadke, et tarnitava mööbli värvus ja muster võivad sellest mõnevõrra erineda.

Funktsionaalsus

Värvus ja materjal on puhtalt maitse küsimus. Kui aga on vaja otsustada, kuhu mööbliesemed paigutada, tuleb mängu juba funktsionaalsus. Kõikide kappide riiulid, küljed ja ka uksed on valmistatud niiskuskindlast materjalist. Tänu niiskust tõrjuvale viimistluskihile on neid lihtne puhastada. Kõik puidust mööbliesemed on kaetud UV- lakiga. See tähendab, et meie mööbel on täiesti niiskuskindel. Siiski ei tohiks mööbel pikemat aega veega kokku puutuda. Veenduge, et mööbel paikneb dušist ja vannist piisaval kaugusel ning pühkige alati kõik veepritsmed ära kuiva lapiga.

Täielikult kokkumonteeritud kapid

Kui vannitoakapp kohale tuuakse, on see juba kokku monteeritud. Tänu sellele on vannitoamööbli paigaldamine tõeliselt kiire ja lihtne. Meie mudelid on mõeldud seinale kinnitamiseks. Mõne mudeli valikvarustusse kuuluvad tugijalad.

Elekter ja ohutus

Vannitoa ja muude märgade ruumide elektriseadmete kohta on kehtestatud ranged nõuded. Ohutuse tagamiseks tuleb elektritööd lasta teha asjakohase kvalifikatsiooniga elektrikul. Tema teab, millised lampide ja pistikupesade kaitseastmed (IP) on ette nähtud vannitoa erinevates piirkondades.

Kuju ja suurus

Pakume laia mööblivalikut, mille hulgast leiate kindlasti endale sobiva. Erinevad kujud ja suurused erinevateks eesmärkideks. Aluskapid on laiusega 40–120 cm. Nii on lihtne leida sobiv lahendus oma vannituppa, olgu see milline tahes.

Isegi kui vannituba on avar, võib juhtuda, et te ei vaja kõige suuremat aluskappi ja kõige laiemat peeglit lihtsalt ruumi täitmiseks. Vannituba peab olema teie teenistuses. Uue vannitoa kavandamisel keskenduge alati eesmärgile, üldmuljele ja atmosfäärile.